خانه » اخبار » اخبار ورزشی » روبرتو کارلوس: ظرف 10 دقیقه از اینتر به رئال رفتم

روبرتو کارلوس: ظرف 10 دقیقه از اینتر به رئال رفتم

“” روبرتو کارلوس دفاع چپ افسانه‌ای فوتبال برزیل می‌گوید زمانی که بازیکن اینتر میلان بوده بعد از اختلاف عقیده با کادر فنی نراتزوری درباره پستی که باید در زمین بازی می‌کرده ظرف ده دقیقه تصمیمش را برای ترک این تیم و پیوستن به رئال مادرید گرفته است.

 

روبرتو کارلوس در سال 1995 کشورش برزیل و باشگاه پالمیراس را ترک کرده و راهی اروپا شد. ولی او تنها یک فصل در سری آ باز ی کرده و سپس راهی رئال مادرید شد. آن روزها روی هاجسون انگلیسی هدایت نراتزوری را به عهده داشت. کارلوس حالا می‌گوید علت اینکه خیلی زود اینتر را ترک کرده این بوده که روی هاجسون و کادر فنی‌اش به او گفته‌اند نمی‌تواند در پست مورد علاقه‌اش یعنی دفاع چپ بازی کند.

 

 

روبرتو کارلوس در گفتگو با صفحه اینستاگرام فیفا گفت:” من در اینتر به عنوان وینگر بازی می‌کردم. مشکل اینجا بود که من در هفت بازی اولم برای اینتر هفت گل زدم. آنها تصمیم گرفتند از من در  جلو استفاده کنند و من در سال 1995 از این تصمیم آنها خیلی ضربه خوردم”.

 

اسطوره فوتبال برزیل در ادامه گفت:” با رئیس اینتر ماسیمو موراتی صحبت کردم و گفتم نمی‌توانم جلو بازی کنم چون سه ماه دیگر کوپا آمه‌ریکا در پیش است. بعد از آن با لورنزو سانز رئیس رئال یک جلسه داشتم و ظرف ده دقیقه اینتر را ترک کرده و به رئال مادرید پیوستم. بله آن زمان کارها خیلی سریع انجام می‌شد”.

 

 

روبرتو کارلوس در این گفتگو درباره ستاره این روزهای فوتبال برزیل نیمار هم صحبت کرده و گفت:” نیمار حال و روز خوبی دارد خوشحال است و گل می‌زند. من دوست دارم شاهد بازی‌های متواضعانه او در پاری سن ژرمن و در آینده در جام جهانی باشم. نیمار می‌تواند بهترین بازیکن دنیا باشد”.

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .