خانه » اخبار » اخبار ورزشی » روزگار تلخ ستاره سابق فوتبال؛ کار در بنگاه املاک

روزگار تلخ ستاره سابق فوتبال؛ کار در بنگاه املاک

ابراهیم تهامی به عنوان یکی از ستاره های سابق فوتبال ایران که در تیم ملی نیز دوران درخشانی داشت و به جام جهانی نیز رفت روزهای تلخی را سپری می‌کند. تهامی که مدتی به عنوان مربی دستیار عبدالله ویسی و چند مربی دیگر هم بود این روزها دور از فوتبال کار آزاد انجام می‌دهد.

تهامی درباره شرایط خودش در این ایام به ایران ورزشی گفته است: «حدود دو سال است در خانه نشسته‌ام و از فوتبال دور هستم.اینروزها در بنگاه معاملات ملکی که متعلق به یکی از دوستانم است مشغول فعالیت هستم.»

وی افزود: «حاضرم قسم بخورم بالای چهار هزار نفر به تمرین استقلال ‌اهواز می‌آمدند تا حرکات مرا ببینند. البته آن زمان که استقلال ‌اهواز استقلال ‌اهواز بود. نه دوره شفیع‌زاده‌ها و پس از آنکه تیم افت کرد و به دسته‌های پایین‌تر رفت. البته زمانه است دیگر و کاری هم نمی‌توان کرد. فعلاً که سرنوشت من اینگونه رقم خورده شاید در آینده و با گذشت زمان اتفاقات دیگری رخ بدهد.»

تهامی در بخش دیگری از حرف هایش تاکید کرد: « در دوران فوتبالم نباید بیش از حد به تیم‌های خوزستانی بها می‌دادم. باید می‌رفتم و در تیم‌های دیگر هم بازی می‌کردم. زمانی قدرت‌های بزرگ فوتبال ایران دنبال من بودند و همه ساله پیشنهاد می‌دادند تا شاید بتوانند جذبم کنند. استقلال سپاهان تراکتورسازی پرسپولیس و خیلی از تیم‌های بزرگ دیگر دوست داشتند در تیم‌شان بازی کنم اما من هیچ‌وقت استقلال ‌اهواز را رها نکردم.»
.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .