خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رونالدوی برزیلی: البته که مسی بهترین است

رونالدوی برزیلی: البته که مسی بهترین است

مسی و کریس رونالدو در بیش از یک دهه گذشته ستاره های اصلی دنیای فوتبال بودند و در 12 سال اخیر 11 بار توپ طلا به یکی از آنها رسید. همین مسئله باعث شد تا بسیاری آنها را جزو بهترین های تاریخ فوتبال بدانند و اکنون رونالدوی برزیلی که خود نیز در دوران حرفه ای اش به افتخارات زیادی رسیده بود به مقایسه آنها پرداخت.

او به آ اس گفت: البته مسی شماره یک است. او استعدادی است که ما 20 یا 30 سال زمان می برد که بازیکنی مانند او داشته باشیم. من صلاح هازارد و نیمار را هم دوست دارم و البته عاشق تماشای بازی امباپه هستم.

 

 

رونالدو همچنین به مقایسه خود با امباپه پرداخت اما تایید کرد که علی رغم شباهت ها همیشه مقایسه بازیکنان کار دشواری است.

خیلی ها می گویند که او شبیه من است؛ سرعت بالایی دارد تمام کننده خوبی است جابجایی های فوق العاده ای دارد با هر دو پا عالی ضربه می زند؛ گام های شگفت انگیزی دارد. ما شباهت هایی داریم اما من هیچ وقت مقایسه را دوست نداشتم؛ به ویژه بین بازیکنانی از نسل های متفاوت زیرا شرایط متفاوت است.

این دومین بار در چند روز گذشته است که یک چهره معروف فوتبالی با اطمینان از بهتر بودن مسی نسبت به رونالدو صحبت می کرد. به تازگی گری لینه کر ستاره سابق تیم ملی انگلیس و مجری برنامه مچ آو د دی در شبکه بی بی سی گقت: مردم در موارد زیادی در زندگی خیلی قبیله ای فکر می کنند و مسی در برابر رونالدو هم یکی از آنهاست.

 

 

البته انتخاب خیلی به این بستگی دارد که طرفدار بارسلونا رئال مادرید یوونتوس یا هر جای دیگر باشد. مشکلی نیست. من این مسئله را درک می کنم. من طرفدار سرسخت رونالدو هم هستم اما اگر در مورد بهترین بازیکن تاریخ صحبت می کنید بحثی نیست که آن بازیکن مسی است. این نظر من است اما آنها حتی به هم نزدیک هم نیستند.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .