خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رونی: به خاطر هم‌تیمی‌ها، با مربی درگیر شدم

رونی: به خاطر هم‌تیمی‌ها، با مربی درگیر شدم

رونی که در 16 سالگی در اورتون به فوتبال انگلیس معرفی شد در همه باشگاه هایی که در آن بازی کرده از جمله منچستریونایتد دی سی یونایتد و دربی کانتی بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته است.

او اعلام کرد که می داند بستن بازوبند کاپیتانی مسئولیت هایی را در داخل و خارج زمین به همراه دارد؛ از جمله نماینده بازیکنان بودن و صحبت کردن از طرف آنها که یک بار به درگیری او با یکی از مربیان سابقش منجر شد.

او به تایمز گفت: وقتی بازیکنان ناراضی هستند غالبا پیش کاپیتان می روند و در نهایت شما هستید که باید شکایت ها را بیان کنید. این می تواند به گفتگوهای سختی منجر شد. در یک باشگاه از من خواسته شد تا بروم و به مربی بگویم که تمریناتش به اندازه کافی خوب نیست. این کار راحتی نیست. ببخشید سرمربی؛ بچه ها می گویند که تمرینات شما مزخرف است. کارهای زیادی هست که باید انجام بدهید.

کاپیتان نماینده بازیکنان در جلسات در مورد کارهای خیریه تیم و فعالیت های تبلیغاتی است. باید با اتحادیه بازیکنان صحبت کنید. در این دوره کرونا کاری که کاپیتان ها باید انجام بدهند این است که بیشتر مراقب بازیکنان باشند.

 

 

رونی که بعد از استیون جرارد کاپیتان تیم ملی انگلیس شد و بین سال های 2014 تا 2017 بازوبند کاپیتانی سه شیرها را به بازو می بست تایید که این مسئولیت فشار بیشتری را برای یک بازیکن به همراه دارد؛ به ویژه در مواجهه با رسانه ها.

کاپیتانی تیم ملی بسیار ارزشمند است اما نسبت به کاپیتانی باشگاه چالش متفاوتی است. شما هر روز با هم تیمی های تان نیستید. تعهدات خارج زمین خیلی زیاد است- در مورد تیم ملی انگلیس وظیفه بزرگی مانند کمک به مذاکرات پرداخت های تجاری بازیکنان با کاپیتان است.

این مسئولیت شماست که به بازیکنان جدید خوشامد بگویید و آنها را در تیم جا بیندازید. من همیشه در اتاق ها و سالن ها دور می زدم تا با بازیکنان به ویژه جدیدها صحبت کنم. وظایف رسانه ای هم سخت تر است. باید با بهترین روزنامه نگاران کشور روبرو شوید و همه آنها فکر نمی کنند که شما باید کاپیتان تیم باشید. بعضی از کنفرانس های مطبوعاتی دشوار هستند.




.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .