خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رویاهای آقای گل لیگ در دوران پساکرونا(عکس)

رویاهای آقای گل لیگ در دوران پساکرونا(عکس)

شهریار مغانلو یکی از پدیده های فوتبال ایران در فصل جاری است. این مهاجم 25 ساله در ترکیب پیکان بسیار خوش درخشیده و توانسته روزهای خوبی را پشت سر بگذارد. مغانلو با گذشت 21 بازی از لیگ برتر با 10 گل زده در کنار عیسی آل کثیر بهترین گلزن مسابقات محسوب می شود.

با اینکه پیکان امسال نتایج خوبی کسب نکرده و حالا در قعرجدول رده بندی قرار گرفته اما مغانلو به وظایف خود در خط حمله بسیار خوب عمل کرده و حالا شانس زیادی برای آقای گلی دارد.

 

 

 

بی تردید اگر لیگ برتر نوزدهم ادامه پیدا کند این مهاجم توانمند و گلزن انگیزه زیادی دارد تا در 9 بازی بعدی تیمش نیز از نظر گلزنی موفق عمل کند و نه تنها عنوان آقای گلی و کفش طلا را به دست آورد که در مسیر بقا در لیگ برتر نیز تیمش را یاری بدهد. مغانلو در نیم فصل نیز پیشنهادهای خوبی از تیم های بزرگ ایران داشت و حالا بعد از بحران کرونا با ادامه مسابقات فوتبال می تواند بار دیگر توانایی هایش را نشان بدهد و برای فصل آینده نیز مشتریان زیادی پیدا کند.

قطعا ادامه لیگ برتر انگیزه های زیادی را به مغانلو می دهد تا این بازیکن بار دیگر در سطح اول فوتبال ایران خوش بدرخشد و عنوان پدیده لیگ را یدک بکشد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .