خانه » اخبار » اخبار ورزشی » زبان اسپانیایی سخت بود، پیشنهاد رئال را رد کردم!

زبان اسپانیایی سخت بود، پیشنهاد رئال را رد کردم!

کمتر اتفاق می افتد که رئال به بازیکنی پیشنهاد بدهد و بازیکن به دلایل شخصی آن را رد کند. پیوستن به رئال می تواند اوج فوتبال هر بازیکنی باشد ولی برای برت کونترمان قضیه متفاوت بود.

 

 

 

 

کونترمان با 12 بازی ملی و زمانی که برای فاینورد بازی می کرد از رئال پیشنهادی دریافت کرد ولی آن را رد کرد. او در پادکست Talking Fitbaw در این رابطه گفت:« سال 1999 بود و برای فاینورد بازی می کردم. مربی ما لئو بین هاکر بود که سابقه هدایت رئال را هم داشت. او یک روز به گفت که از رئال برای تو پیشنهاد رسیده است. ابتدا باور نمی کردم و گفتم شوخی می کنید؟ بین هاکر گفت دوست دارم در فاینورد بمانی ولی حدس می زنم به رئال بروی؛ چون باشگاه بی نظیری است.»

 

 

 

 

کونترمان ادامه داد:« در نهایت من پیشنهاد را رد کردم چرا که همیشه فکر می کردم مقصد بعدی من تیمی از آلمان یا انگلیس خواهد بود. آلمانی را مسلط حرف می زدم و تسلطم روی انگلیسی هم خوب بود. زبان اسپانیایی به من استرس می داد و چون این زبان را بلد نبودم احساس می کردم انتقال به رئال از لحاظ روحی روانی برایم ریسک بزرگی خواهد بود. برای یادگیری اسپانیایی کمی مضطرب بودم و باید بگویم که در آن مقطع آمادگی ذهنی بازی در تیمی مثل رئال را نداشتم. می دانم تصمیم احمقانه ای بود چرا که رئال واقعا به جذب من علاقه داشت.»

 

کونترمان سال 200 به رنجرز اسکاتلند پیوست و سال 2004 در فیتسه هلند به فوتبالش پایان داد. او اکنون مربی تیم زیر 19 ساله های هلند است.

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .