مجله اینترنتی ایما » اخبار » اخبار ورزشی » زلاتان نزدیک بود بازیکن لیدز شود

زلاتان نزدیک بود بازیکن لیدز شود

“” آندره‌آ رادریزانی مالک ایتالیایی باشگاه انگلیسی لیدز یونایتد که در رقابتهای چمپیونشیپ این کشور دارد می‌گوید زلاتان ابراهیموویچ پیش از انتقال اخیرش به آث میلان قصد داشته  راهی لیدز شده و در این تیم انگلیسی فوتبال بازی کند.

 

زلاتان 38ساله بعد از آنکه در پایان فصل گذشته لیگ MLS آمریکا تصمیم گرفت از تیم سابقش لس‌آنجلس گلکسی جدا شود در نهایت بعد از گمانه‌زنی‌های فراوان راهی میلان شد تا با قراردادی شش ماهه به آث میلان منتقل شود البته در قرارداد زلاتان بندی وجود دارد که قرارداد او می‌تواند تا یک سال تمدید شود.

 

 

با اینحال تا پیش از عزیمت زلاتان به ایتالیا به مدت حدود دو ماه آینده او مشخص نبود و حالا رادریزانی فاش کرد که باشگاهش لیدزیونایتد با این اسطوره سوئدی مذاکراتی داشته تا او را به انگلستان برگردانده و از زلاتان برای بازگرداندن لیدز به لیگ برتر کمک بگیرد. رادریزانی همچنین می‌گوید که او علاوه بر زلاتان به دنبال جذب ادینسون کاوانی هم بوده ولی او هم در نهایت تصمیم گرفته در پاریس ماندگار شود.

 

رئیس باشگاه لیدز در گفتگو با اسکای گفت:” من با زلاتان ابراهیموویچ مذاکرات خیلی جدی‌ای داشتم. زلاتان اگر به لیدز می‌آمد می‌توانست به ما خیلی کمک کند ولی در نهایت تصمیم گرفت راهی میلان شود. زلاتان با من خیلی صادق و شفاف صحبت می‌کرد”.

 

رادریزانی در ادامه گفت:” ما باید در تعریف استراتژی باشگاه هم استراتژی مربی را در نظر بگیریم و هم استراتژی کلی باشگاه را. ولی من با سرمربی‌مان مارچلو بیلسا درباره ابراهیموویچ و کاوانی صحبت نکرده بودم چون در ارتباطی که با آنها داشتیم هرگز به مرحله‌ای نرسیدیم که رسما دور میز مذاکره بنشینیم و به شکل رسمی مذاکره کنیم”.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .