خانه » اخبار » اخبار ورزشی » زمان ازسرگیری تمرینات و مسابقات لیگ برتر مشخص شد

زمان ازسرگیری تمرینات و مسابقات لیگ برتر مشخص شد

چندی پیش بود که مشخص شد به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در سرتاسر اروپا مسابقات فوتبال در این قاره به حالت تعلیق درآمده است. همچنین وخامت اوضاع باعث شد که زمان دقیقی برای ازسرگیری مسابقات و تمرینات مشخص نباشد.

 

طی روزهای گذشته مشخص شد که لیگ کشورهایی نظیر بلژیک و هلند به طور کامل لغو شده است. همچنین روز گذشته نیز یک اتفاق بزرگ رخ داد و مسئولان کشور فرانسه اعلام کردند که مسابقات لیگ یک این کشور ناتمام خواهد ماند و دیگر هیچ مسابقه ای از فصل ۲۰-۲۰۱۹ برگزار نخواهد شد.

 

 

 

 

لغو کامل مسابقات لیگ یک فرانسه باعث شد که شایعاتی در رابطه با احتمال رخ دادن اتفاق مشابه برای سایر لیگ های اروپایی نیز به گوش برسد. با این حال مسئولان لیگ برتر انگلیس اما قصد دارند که مسابقات این فصل را به طور کامل و با انجام همه بازی‌ها به پایان برسانند چراکه آن ها برنامه پیشنهادی برای ادامه رقابت ها را برای تمام باشگاه ها ارسال کرده اند.

 

طبق این برنامه از ۱۸ می(۲۹ اردیبهشت) بازیکنان به تمرینات بر می گردند و ۸ ژوئن(۱۹ خرداد) رقابت ها مجددا آغاز خواهد شد. طبق قانون جدید بازیکنان باید در تمرینات صورت خود را بپوشانند.

 

با این حال تاریخ مشخص شده هیچ تضمینی برای شروع مجدد بازی ها از ۸ ژوئن نخواهد بود و ممکن است با توجه به ادامه وخامت اوضاع این تاریخ تغییر کند. حتی بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا نیز از احتمال ادامه قرنطینه در این کشور خبر داده است.

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .