خانه » اخبار » اخبار ورزشی » زیدان فرصت ندارد با من صحبت کند!

زیدان فرصت ندارد با من صحبت کند!

 

قرارداد قرضی دنی سبایوس با باشگاه آرسنال در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و هنوز مشخص نیست آیا فصل بعد او در لندن خواهد ماند یا به رئال مادرید باز خواهد گشت. دنی سبایوس در مصاحبه ای از مزایای زندگی در انگلیس و همچنین کار کردن زیر نظر میکل آرتتا سرمربی این تیم سخن گفت.

 

دنی سبایوس گفت: من از زمان جدایی از آرسنال با زیدان صحبت نکرده ام. داشتن رختکن مملو از بازیکنان دشوار است و من تصور نمی کنم زیدان فرصت صحبت با بازیکنان قرضی را نیز داشته باشد.

 

 

دنی سبایوس در مورد آغاز تمرینات آرسنال گفت: باشگاه برای ما برنامه تمرینی گذاشته و من به صورت انفرادی به کمپ تمرینی می روم. این تنها کاری است که من برای آن از خانه خارج می شوم. من یک صبح از خواب بیدار شدم و دیدم که آزمایش میکل آرتتا مثبت اعلام شده است. پس از آن کل اعضای تیم قرنطینه شدند بازیکنانی علائم داشتند اما حالا همه ما خوب هستیم. آنها ما را مورد آزمایش قرار نداده اند.

 

در طول سه ماه کار کردن با میکل آرتتا نکات فراوانی آموخته ام. من به بهترین شکل ممکن کارم را در آرسنال انجام می دهم. دور بودن از خانواده سخت است. اما شما در انگلیس می توانید با خیال راحت به خیابان رفته و روزی یک بار ورزش کنید.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .