خانه » اخبار » اخبار ورزشی » زیدان کپیِ آلگری است، به درد یووه نمی‌خورد

زیدان کپیِ آلگری است، به درد یووه نمی‌خورد

آنتونیو کاسانو ستاره سابق فوتبال ایتالیا می‌گوید یوونتوس نباید به دنبال جذب زین‌الدین زیدان به عنوان سرمربی آینده‌اش باشد چرا که سبک مربی‌گری زیزو شباهت بسیار زیادی به مکس آلگری مربی سابق بیانکونری دارد و عملا سبک کاری زیدان کپی آلگری است.

 

 

زیدان در حال حاضر دومین دوره حضورش روی نیمکت رئال را تجربه می‌کند. او در شروع فعالیت به عنوان مربی با رئال مادرید در طول سه سال سه بار فاتح لیگ قهرمانان شد. زیدان بعد از آن از رئال جدا شد ولی بار دیگر به برنابئو بازگشت. اما در بازگشت زیدان اوضاع برایش مثل دوره اول بی عیب و نقص نبوده. زیدان در فصل 2018-209 با رئال در لالیگا سوم شد و در مرحله یک‌هشتم نهایی چمپیونزلیگ شاهد حذف تیمش بوده.

 

زیدان به جز رئال مادرید در یوونتوس هم یکی از اسطوره‌های باشگاه به حساب می‌آید و در زمان فوتبالش سالهای درخشانی را با پیراهن این تیم پشت سر گذاشته. اما کاسانو می‌گوید زیدان به درد هدایت یووه نمی‌خورد چرا که سبک کاری‌اش یک کپی از سبک مکس آلگری است.

 

 

کاسانو در این باره گفت: زیدان مرد بزرگی است ولی او کپی دقیق مکس آلگری است. یوونتوس می‌خواهد وضعیتی که در دوران آلگری داشته را دوباره با زیدان تکرار کند؟

 

ستاره سابق ایتالیا در ادامه می‌گوید به عقیده او زیدان اگر رئال را ترک کند به وطنش فرانسه بازخواهد گشت و نه به ایتالیا. او در این باره گفت: من می‌گویم زیدان اگر رئال را ترک کند به پاری سن ژرمن می‌رود نه یوونتوس. آنجا دست او باز خواهد بود. البته هدایت پاری سن ژرمن برای زیدان یک چالش خواهد بود چون آنها تا حالا قهرمان چمپیونزلیگ نشده‌اند.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .