خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ساری و صحبت درباره خرافات عجیب و غریبش

ساری و صحبت درباره خرافات عجیب و غریبش

“” مائوریتزیو ساری بعد از گذراندن یک دوره تقریباً موفق در چلسی و کسب عنوان قهرمانی لیگ اروپا در تابستان امسال به عنوان سرمربی جدید یوونتوس انتخاب شد تا باز هم برای ادامه حرفه مربیگری خود به کشورش یعنی ایتالیا بازگشته باشد.

 

 

 

 

ساری اما حالا در مصاحبه‌ای پیرامون خرافاتی بودنش صحبت‌های جالبی را مطرح کرده است. سرمربی ایتالیایی یوونتوس در این باره گفت: ” هنگامی که در سری D فوتبال ایتالیا و توسکانی مربیگری می‌کردم وسواس این را داشتم که همواره اتومبیلم را در یک نقطه خاص پاک کنم. بازیکنان نیز این موضوع را متوجه شده بودند و بعضی اوقات از روی عمد اتومبیل خود را در آن منطقه پاک می کردند.

 

یک بار یکی از بازیکنان اتومبیل را در آن منطقه پارک کرده بود. من اما تسلیم نشدم شدم و اتومبیلم را پشت آن قرار دادم. در بازی آن روز ما با دو گل به پیروزی رسیدیم پس آن بازیکن نمی‌توانست هیچ شکایتی داشته باشد.”

 

ساری در پاسخ به سوالی مبنی بر گریه کردن بخاطر فوتبال نیز گفت: ” هرگز به شکل علنی گریه نکرده ام. بعضی اوقات اشک در چشمانم حلقه زده اما این تنها به خاطر شور و اشتیاقم بوده است. هنگامی که در چلسی بودم به بازیکنان گفتم که بعد از فینال لیگ اروپا این تیم را ترک خواهم کرد. در آن زمان بود که مانند بسیاری از بازیکنان من هم گریه کردم.”

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .