خانه » اخبار » اخبار ورزشی » سبایوس: آینده ام در رئال است

سبایوس: آینده ام در رئال است

به نقل از فارس تابستان گذشته دنی سبایوس که فرصت کمی در ترکیب رئال مادرید پیدا می کرد برای بازی بیشتر راهی لیگ برتر انگلیس و باشگاه آرسنال شد.

 

وی در ابتدا برای آرسنالی ها عملکردی فوق العاده داشت ولی پس از مدتی این درخشش خاموش شد و دیگر خبری از ستاره اسپانیایی نبود. البته شرایط آرسنال نیز با امری خوب پیش نرفت و آرتتا زمان زیادی نیز برای احیای توپچی ها پیدا نکرد.

 

آرسنال نیز به دنبال دائمی کردن قرارداد وی است و طبق درخواست رئال باید 40 میلیون یورو بپردازد. از طرفی سبایوس امیدوار است در فصل آینده بتواند به ترکیب مادرید بازگردد.

 

سبایوس در گفت و گو با سایت DAZN گفت: وقتی چند ماه گذشته در مادرید بودم با زیدان صحبت کردم. او گفت که از اینکه من دقایقی در انگلیس بازی می کنم خوشحال است. رابطه خوبی با زیدان دارم و می داند که برای رسیدن به ثبات نیازمند بازی کردن هستم.

 

وی ادامه داد: زیدان همیشه به من می گوید آینده تو در رئال مادرید است ولی باید صبور باشی.

 

البته طبق گفته رسانه های اسپانیایی با وجود مودریچ کاسمیرو کروس و والورده حضور وی در ترکیب اصلی رئال مادرید بسیار سخت و بعید به نظر می رسد. آنها معتقدند که سبایوس می تواند یک فصل دیگر در آرسنال بازی کند.

 

البته از بحران اقتصادی پسا کرونایی نباید غافل ماند. زیدان که در پنجره تابستانی آن چنان نمی تواند خرید انجام می دهد می تواند به بازگشت سبایوس بیاندیشد.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .