خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ستاره بایرن و استقبال از ورود یک رقیب جدید

ستاره بایرن و استقبال از ورود یک رقیب جدید

لروی سانه یکی از مهم ترین اهداف نقل و انتقالاتی بایرن مونیخ در تابستان پیش رو است و مذاکرات این باشگاه با منچسترسیتی برای انتقال این ستاره 23 ساله و آلمانی آغاز شده است. ورود لروی سانه ممکن است شرایط کینگزلی کومان برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت را دشوار سازد اما این ستاره جوان مدعی شد مشکلی با این انتقال ندارد و در گذشته نیز چنین تجربه ای در بایرن مونیخ داشته است.

 

 

کینگزلی کومان گفت: وقتی من به بایرن مونیخ ملحق شدم آمدم این تیم بازیکنان بزرگی مانند آرین روبن داگلاس کاستا و فرانک ریبری را در اختیار داشت. من یک بازیکن جوان بودم و اسطوره هایی مانند روبن و ریبری در مقابل من قرار داشتند. بنابراین متوجه می شوید که ورود یک رقیب جدید که برای من مشکلی ایجاد نمی کند و به سود تیم است که بازیکنان زیادی در سطح بالا در ترکیب وجود داشته باشند.

 

لروی سانه نیز بازیکن خیلی خوبی است و طبیعی است که باشگاهی مانند بایرن مونیخ بازیکنی مثل او را بخواهد. اگر سانه بیاید مشکلی رخ نخواهد داد مگر اینکه باشگاه به من بگوید که دیگر به من احتیاج ندارند. اما من معتقدم که باشگاه می داند من چه خصوصیاتی دارم و این اتفاق رخ نمی دهد.

 

 

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .