خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ستاره رئال مادرید؛ پیگیر انتقال جنجالی!

ستاره رئال مادرید؛ پیگیر انتقال جنجالی!

نیمکت نشینی های متوالی باعث شده خامس تصمیم خود برای جدایی از رئال مادرید را بگیرد. در ماه های اخیر اخبار زیادی در مورد تمایل برخی تیم های لیگ برتری از جمله اورتون و نیوکاسل به جذب این بازیکن شنیده شد اما خامس قصد دارد فصل بعد نیز در لالیگا بازی کند و مقصد او باشگاه رقیب همشهری است.

 

 

امروز نشریه موندودیپورتیوو در گزارشی مدعی شد خامس رودریگز تصمیم دارد تابستان امسال رئال مادرید را برای پیوستن به رقیب سنتی این تیم اتلتیکومادرید ترک کند. البته ممکن است باشگاه اتلتیکومادرید به دلیل پیامدهای مالی ویروس همه گیر کرونا توانایی مالی برای انجام این معامله را نداشته باشد اما قرارداد خامس رودریگز سال آینده با رئال مادرید تمام می شود و او باید دستمزدش را به میزان قابل توجهی پایین بیاورد تا بتواند فصل بعد در استادیوم واندا متروپولیتانو بازی کند.

 

خامس شرایط خوبی در رئال مادرید ندارد و به علت مصدومیت رباط زانو از ماه اوکتبر برای رئال مادرید بازی نکرده است. البته خامس در ژانویه بهبود یافت اما باز هم زین الدین زیدان علاقه ای به استفاده از او نشان نداد و اخبار حاکی از آن است که این ستاره کلمبیایی رود در پنجره نقل و انتقالات تابستانی برنابئو ترک کند.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .