خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ستاره لیورپول از کلوپ شاکی بود؛ مقصد رئال مادرید؟

ستاره لیورپول از کلوپ شاکی بود؛ مقصد رئال مادرید؟

شایعات انتقال به رئال مادرید ممکن است در آینده ای نزدیک برای سادیو مانه رنگ واقعیت به خود بگیرد. براساس گزارش نشریه فرانس فوتبال حمایت یورگن کلوپ از ویرژیل فن دایک در جریان مراسم سال گذشته توپ طلا باعث ناراحتی سادیو مانه شده است.

 

سادیو مانه فصل گذشته موفق شد 26 گل در ترکیب لیورپول به ثمر رسانده و یکی از عوامل اصلی قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان لقب گیرد. سادیو مانه این فصل نیز یکی از بهترین بازیکن لیورپول بوده و نقش مهمی در قهرمانی احتمالی این تیم در لیگ برتر ایفا کرده است.

 

 

اما زمانی که لیونل مسی عنوان بهترین بازیکن جهان را کسب کرد یورگن کلوپ بعد از این انتخاب مدعی شد ویرژیل فن دایک لایق کسب این جایزه بوده و نامی از سادیو مانه نبرد. کلوپ ضمن تمجید از مسی مدغی شد فصل گذشته فن دایک نمایش فوق العاده ای داشته و او باید عنوان بهترین بازیکن جهان را کسب می کرده است. مهاجم سنگالی بعد از مسی فن دایک و کریستیانو رونالدو در جایگاه چهارم بهترین های جهان قرار گرفت.

 

سادیو مانه امیدوار بود بعد از ژرژ وه آ دومین بازیکن افریقایی لقب گیرد که جایزه توپ طلا را از آن خود کرده است. این در حالیست که در سال های اخیر اخبار فراوانی در مورد تمایل شدید رئال مادرید و زین الدین زیدان به جذب سادیو مانه و پیشنهاد 132 میلیون پوندی این باشگاه برای جذب ستاره لیورپول شنیده می شود. ادامه این نارضایتی ممکن است در نهایت ممکن به جدایی سادیو مانه و انتقال او به لالیگا شود.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .