خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ستاره PSG راهی یوونتوس خواهد شد؟

ستاره PSG راهی یوونتوس خواهد شد؟

یوونتوس در سال 2012 و هنگامیکه مارکو وراتی به عنوان یک هافبک آینده دار در پسکارا ظهور کرد نیز به دنبال خرید این هافبک ریزنقش بود اما در نهایت کارلو آنچلوتی که در آن مقطع هدایت پاری سن ژرمن را بر عهده داشت موفق به جذب مارکو وراتی شده و این هافبک ایتالیایی راهی پاریس شد.

 

 

اما سایت کالچومرکاتو مدعی شد احتمال معاوضه تابستانی بین میرالیم پیانیچ و مارکو وراتی وجود دارد. پیانیچ به دنبال جدایی از یوونتوس است و بارسلونا علاقه زیادی به خرید این هافبک بوسنیایی دارد اما دو تیم در مورد گزینه معاوضه بین پیانیچ و آرتور ملو به توافق نرسیده اند و هافبک برزیلی بارسا خواستار ماندن در نوکمپ است.

 

اما با توجه به احتمال حضور مکس آلگری در فصل بعد روی نیمکت پاری سن ژرمن ممکن است میرالیم پیانیچ نیز به همراه او راهی  پاریس شده و اینگونه مقدمات حضور مارکو وراتی در تورین فزراهم شود. مائوریتسیو ساری علاقه به جذب یک هافبک کارساز در ترکیب 4-3-3 دارد و مارکو وراتی می تواند نقشی همانند جورجینو در چلسی را برای ساری ایفا کند. وراتی در تابستان سال 2016 نیز به شدت مورد توجه بارسلونا قرار داشت و تا آستانه انتقال به این تیم پیش رفت اما در نهایت توافق حاصل نشد و وراتی در پاریس ماندگار شد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .