خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ستاری :هم انگیزه داریم، هم استرس کرونا

ستاری :هم انگیزه داریم، هم استرس کرونا

محمد ستاری مدافع چپ تیم پیکان در خصوص شروع تمرینات پیکان و شرایط موجود گفت :در تعطیلی بیش از دوماهه تمرینات گروهی اکثر بازیکنان تمرینات اختصاصی انجام دادند و من هم به صورت منظم تمرین کردم و شرایط خوبی در انتظار پیکان است چون تمام تیم با انگیزه هستند و توانایی های بازیکنان تیم بالاست و به دلیل یکسری مشکلات و بدشانسی نتایج مناسبی نگرفتیم اما مسلما در ادامه مسابقات موفق خواهیم شد.

 

وی ادامه داد: از اول هفته تمرینات شروع شده و خوشبختانه نتایج تست کرونای همه اعضای تیم منفی بود و می توانیم با خیال راحت همه تمرینات بدنی و تاکتیکی را انجام دهیم البته از آنجا که تست چند بازیکن تیم های دیگر مثبت شده استرس داریم کسی ناقل باشد و به ما هم سرایت کند.

 

این بازیکن با تجربه ادامه داد:تعطیلی فوتبال خوشایند من بازیکن و جامعه نیست اما باید حداکثر تمهیدات اندیشیده شود تا مربیان بازیکنان و سایر عوامل تیم ها به ویروس کرونا مبتلا نشوند من الان چون در عضویت پیکان هستم دارم می بینم تمام اعضا با چه وسواسی مراقب خودشان هستند و این امیدوارکننده است. 

مدافع چپ موفق این فصل پیکان در‌ پایان با اشاره به تلاش مدیریت و تیم فنی سابق این باشگاه گفت: جا دارد از تلاش بی وقفه آقای گرشاسبی مدیرعامل باشگاه برای حل مشکلات تیم قدردانی کنم آقای ویسی به تیم انگیزه می‌دهد تا گذشته را فراموش کنیم. همچنین حسین آقای فرکی هم خیلی برایمان زحمت کشید و از ایشان ممنون هستم اما جای افسوس دارد به بدنساز بی‌علمی اعتماد شد که در تیم میان خود کادر و حتی میان بازیکنان نفاق ایجاد کرد وگرنه پیکان پتانسیل بالایی داشت.

.
برچسب ها : ,
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .