خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ستایش هالند از "دیوار زرد" هواداران دورتموند

ستایش هالند از "دیوار زرد" هواداران دورتموند

ارلینگ هالند از هواداران بوروسیا دورتموند به عنوان هوادارانی استثنایی و منحصربفرد یاد کرده و با اشاره به لقب آنها دیوار زرد می‌گوید وقتی برای اولین بار شاهد فریاد زدن نام خود توسط آنها بوده مو به تنش سیخ شده و یکی از بهترین لحظات زندگی‌اش را تجربه کرده است.

 

 

ارلینگ هالند پدیده گلزن نروژی در ماه ژانویه از سالزبورگ اتریش راهی دورتموند شد. او تا همینجا برای تیم آلمانی 28 گل به ثمر رسانده و از جمله در مرحله گروهی چمپیونزلیگ هشت بار دروازه حریفان دورتموند را باز کرده. هالند خیلی زود توانست به چهره محبوب دیوار زرد تبدیل شود چرا که در اولین بازی‌اش برای دورتموند درحالیکه به عنوان ذخیره وارد میدان شده بود هت‌تریک کرد.

 

هالند در گفتگو با وبسایت رسمی دورتموند درباره تشویق خارق‌العاده و شنیدن نامش از زبان هواداران حاضر در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک گفت: راستش را بخواهید آن لحظه یکی از بهترین لحظات زندگی‌ام بود. وقتی اتفاق افتاد برایم باورکردنی نبود. مو به تنم سیخ شده بود. دیدن دیوار زرد و این هواداران استثنایی واقعا بی‌نظیر است. این یکی از بهترین حس‌هایی است که یک نفر می‌تواند تجربه کند.

 

 

هالند در ادامه این گفتگو در پاسخ به سوالی درباره الگوهای فوتبالی‌اش گفت: من از بچگی الگوهای زیادی داشتم. ولی اگر بخواهم فقط دو نفر را نام ببرم آنها بدون شک کریستیانو رونالدو و زلاتان ابراهیموویچ هستند.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .