خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ستین: دوست دارم یک روز سرمربی نیمار باشم

ستین: دوست دارم یک روز سرمربی نیمار باشم

کیکه ستین سرمربی بارسلونا می‌گوید خیلی دوست دارد و امیدوار است یک روز سرمربی نیمار ستاره بزرگ برزیلی باشد. نیمار که در سال 2017 با قراردادی به ارزش 222 میلیون یورو از بارسلونا به PSG پیوسته همیشه با شایعات و گمانه‌زنی‌هایی درباره بازگشتش به نوکمپ مواجه بوده ولی این شایعات در ماه‌های اخیر اوج گرفته و گفته می‌شود بازگشت نیمار به کاتالونیا حالا بیشتر از هر زمان دیگری محتمل است.

 

 

کیکه ستین می‌گوید با اینکه می‌داند خرید ستاره بزرگی مثل نیمار در شرایط بحران مالی ناشی از اپیدمی کرونا بسیار دشوار خواهد بود ولی امیدوار است باشگاه بارسا راهی برای بازگرداندن ستاره سابقش پیدا کند.

 

ستین در این باره گفت: من خیلی دوست دارم یک روز مربی او باشم. نیمار بازیکنی در کلاس جهانی است. راستش را بخواهید مربی لیونل مسی شدن یکی از رویاهای من بود که به آن رسیده‌ام و حالا اگر نیمار هم به ما ملحق شود دیگر از خوشحالی سر از پا نخواهم شناخت.

 

 

با اینحال گزارش‌های اخیر حاکی از این است که ستین به احتمال زیاد مجبور است یک سال دیگر تا محقق شدن این رویایش منتظر بماند چرا که بحران مالی ناشی از اپیدمی کووید19 باعث شده اقدام برای خرید ستاره‌های بزرگ و گران‌قیمتی مثل نیمار حتی برای باشگاهی مثل بارسلونا دشوار باشد.

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .