خانه » اخبار » اخبار ورزشی » سرباز صفر ۱۰۰ میلیون دلاری: سون هیونگ مین

سرباز صفر ۱۰۰ میلیون دلاری: سون هیونگ مین

“” سون هیونگ مین ستاره کره‌ای تاتنهام به پادگان تفنگداران دریایی کره جنوبی وارد شده تا دوره آموزشی سربازی سه هفته‌ای را رسما پشت سر بگذارد.

 

 

در تصاویر منتشر شده در رسانه‌های کره جنوبی سون هیونگ مین با لباس سربازی و ماسک سفیدی بر روی صورتش دیده می‌شود که به پادگاه تفنگداران دریایی کره جنوبی در جزیره ججوی این کشور وارد شده تا دوران آموزشی سربازی را آغاز کند.

 

 

سون 27ساله بعد از تعلیق لیگ برتر انگلیس به دلیل اپیدمی کرونا به کشورش بازگشت تا از این فرصت برای پشت سر گذاشتن دوره آموزشی سربازی استفاده کند.

 

 

در کره جنوبی همه جوانان پسر بالای هیجده سال باید دو سال خدمت سر بازی اجباری را پشت سر بگذارند ولی سون به دلیل اینکه با پیراهن تیم ملی این کشور مدال طلا بازی‌های آسیایی 2018 را بدست آورده از سربازی معاف شده ولی طبق قانون باید دوران آموزش نظامی را پشت سر بگذارد.

 

دوره آموزشی نظامی در کره جنوبی بیشتر از سه هفته طول می‌کشد ولی مقامات ارتش این کشور به دلیل شرایط خاص سون هیونگ مین موافقت کرده‌اند که او در حالیکه فعلا به دلیل توقف لیگ برتر انگلیس فرصت دارد تا در کشورش حضور داشته باشد در دوره‌ای کوتاه‌مدت شرکت کند که سه هفته ادامه خواهد داشت.

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .