خانه » اخبار » اخبار ورزشی » سفر بارسا به مایورکا با تجهیزات ایمنی (عکس)

سفر بارسا به مایورکا با تجهیزات ایمنی (عکس)

در اولین دقایق روز جمعه بود که رقابت‌های لالیگا بعد از یک وقفه سه ماهه به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا با برگزاری بازی بین دو تیم سویا و رئال بتیس از سرگرفته شد؛ دیداری که در ورزشگاه خالی از تماشاگر سانچز پیسخوان برگزار شد و تیم میزبان با دو گل حریفش را از پیش رو برداشت.

 

شانس اول قهرمانی رقابت های لالیگا در فصل جاری یعنی بارسلونا اما از ساعاتی دیگر میزبان تیم رده هجدهمی مایورکا خواهد بود؛ اگرچه مایورکا در فصل جاری نتایج خوبی کسب نکرده اما آنها در تقابل با دیگر غول فوتبال اسپانیا یعنی رئال مادرید آنها را شکست داده بودند؛ موضوعی که می تواند باعث شود بارسا این تیم را دست کم نگیرند.

 

اعضای تیم بارسلونا اما ساعاتی پیش از بارسلونا به مایورکا رسیدند. نکته جالب درباره تصاویری که از بازیکنان بارسا هنگام رسیدن به مایورکا منتشر شده به این موضوع بر می‌گردد که آنها کاملاً با تجهیزات ایمنی و با استفاده از ماسک و دستکش این سفر را انجام داده اند؛ موضوعی که نشان می دهد بازیکنان و سایر اعضای بلوگرانا کاملاً ویروس کرونا را جدی گرفته اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نکته جالب توجه دیگر درباره سفر بازیکنان بارسا این است که مدافع پرتغالی این تیم یعنی نلسون سمدو که طی چند روز گذشته به خاطر برگزاری جشن تولد حواشی فراوانی را ایجاد کرده بود نیز با آبی اناری ها به مایورکا سفر کرده است.

.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .