مجله اینترنتی ایما » اخبار » اخبار ورزشی » سلطانی: فدراسیون از فیفا وقت بگیرد

سلطانی: فدراسیون از فیفا وقت بگیرد

“” امیر سلطانی ضمن عرض تسلیت به اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست باشگاه استقلال بخاطر از دست دادن همسرشان اظهار کرد: باتوجه به اتفاقاتی که افتاده و تعطیلی تمام رویدادهای ورزشی دنیا مثل المپیک رقابت‌های باشگاهی و … می‌توانیم تقاضایی از فدراسیون فوتبال به ویژه بخش بین‌الملل آن داشته باشیم.

 

او ادامه داد: از فدراسیون فوتبال می‌خواهیم طی رایزانی با فیفا و CAS بتوانند برای حکم صادر شده‌ی باشگاه‌های ایرانی مهلت بگیرند و زمان حکم‌ها را نگه دارند تا شرایط دنیای ورزش و جهان به حالت اولیه برگردد.

 

معاون باشگاه استقلال تصریح کرد: این پیشنهاد عملی است که منصفانه خواهد بود و فیفا هم به راحتی آن را می‌پذیرد چراکه در حال حاضر کل دنیا درگیر ویروس کرونا است و این معضل تنها مرتبط به داخل کشور ما نیست.

 

 

سلطانی یادآور شد: علاوه بر مسئله کرونا کشور ما تحریم است و از این بابت هم دچار مشکل هستیم. از طرفی تمام ارگان‌ها و حتی بخش اداری باشگاه‌ها نیز تعطیل است و خانواده‌ها نیز متاسفانه درگیر مبارزه با این ویروس هستند.

 

او تصریح کرد: در خود باشگاه استقلال نیز آقای خلیل‌زاده به‌عنوان رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه با این ویروس دست و پنجه نرم کردند و به مشکل خورده بودند. متاسفانه امروز هم همسر ایشان به رحمت خدا رفت.

 

معاون ورزشی باشگاه استقلال ابراز کرد: امیدوارم تمهیداتی انجام شود و فدراسیون فوتبال ایران با فیفا رایزنی کند چراکه فیفا نیز شرایط فعلی ایران و جهان را درک می‌کند و جواب منطقی به این مسئله می‌دهد. اگر این کار صورت بگیرد زمان مناسبی هم برای باشگاه‌ها خریده‌ایم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .