خانه » اخبار » اخبار ورزشی » سناریوی جدید برای برگزاری ادامه لیگ قهرمانان

سناریوی جدید برای برگزاری ادامه لیگ قهرمانان

پس از شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال در قاره اروپا چند هفته پیش رقابت های بوندسلیگا از سر گرفته شد و در اسپانیا نیز از امشب بازی ها دنبال خواهند شد. هفته پیش رو نیز شاهد بازگشت فوتبال به ایتالیا و سپس انگلیس خواهیم بود.

یوفا چندی پیش اعلام کرد که اولویت این نهاد به اتمام رسیدن لیگ های داخلی است؛ با این حال برخی کشورها همچون هلند فرانسه و بلژیک لیگ خود را نیمه تمام گذاشتند.

 

 

 

 

پس از به اتمام رسیدن لیگ ها اتحادیه فوتبال اروپا در صدد است تا ادامه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را برگزار کند. به این منظور قرار است 28 خرداد جلسه اعضای یوفا برگزار شده و در این مورد تصمیم گیری شود. فوتبال زمانی تعطیل شد که هنوز 4 بازی دیگر از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقیمانده بود.

 

در همین رابطه رادیو مونت کارلو فرانسه پیش‌بینی کرد که ادامه یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ 3 آگوست(13 مرداد) برگزار شود و قرار است که دیدارهای یک چهارم و نیمه نهایی هم به صورت تک بازی و در یک کشور به صورت مجتمع به انجام برسد.

گفته می شود در حال حاضر شهر لیسبون توانسته گوی سبقت را از مادرید برباید و مراحل یک چهارم تا فینال در این شهر برگزار خواهد شد.

بازی‌های نیمه نهایی در 25  و 26 مرداد برگزار خواهند شد و قرار است که بازی فینال هم دوم شهریور به میزبانی لیسبون پرتغال برگزار شود.

یوفا هنوز درباره حضور تماشاگران در دیدار فینال تصمیم گیری نکرده است.

 

 




.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .