خانه » اخبار » اخبار ورزشی » سود میلیونی بارسلونا از کاهش دستمزد بازیکنان

سود میلیونی بارسلونا از کاهش دستمزد بازیکنان

ماه گذشته باشگاه بارسلونا به صورت رسمی اعلام کرد که به دلیل بحران مالی بوجود آمده در نتیجه شیوع ویروس کرونا دستمزد و حقوق پرداختی به کلیه بازیکنان و کارکنان این باشگاه را به میزان 70 درصد کاهش خواهد داد.  با بازگشت به تمرینات در چهارم ماه می این تعهد به پایان خواهد رسید.

 

 

 

 

اسپانیا از دو ماه پیش به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور در وضعیت اضطراری به سر می‌برد و یکی از کشورهایی است که بیشترین تاثیر را از این ویروس گرفته است. لالیگا تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده و فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرده است که مسابقات فوتبال تنها زمانی از سر گرفته خواهد شد که دولت اسپانیا مجوز مربوطه را صادر کند.

طبق برنامه قرار است از هفته بعد تمرینات تیم های لالیگا به صورت محدود و با شرکت گروه های کوچک از بازیکنان برگزار شود و به تدریج در یک ماه آتی روند تمرینات شکل بهترین به خود خواهد گرفت.

 

بارسلونا از زمانی که موضوع کاهش دستمزدها اعلام شد از ناحیه بازیکنان به صورت رسمی 24 میلیون یورو پس انداز کرده است. در مدت زمان قرنطینه که 51 روز به طول انجامیده بارسا توانسته 9.9 درصد از مجموع دستمزدها را پس انداز کند که معادل 23.8 میلیون یورو خواهد بود. میزان کاهش دستمزد در هر ماه 14 میلیون یورو بود که 5.7 درصد مجموع دستمزدها را شامل می شود.

همچنین بازیکنان بارسا از چهارم می بازهم 100 درصد دستمزد خود را دریافت نخواهند کرد و دو درصد از آن کاهش خواهد یافت تا کارکنان باشگاه بتواند حقوق خود را دریافت کنند.

 

 

 

 

آبی اناری ها اکنون خود را برای بازگشت به تمرینات در دوشنبه آینده آماده می کنند. بازیکنان توسط مربیان بدنساز محافظت می شدند تا در پیش فصل قبل از برگزاری بازی‌ها از فرم بدنی مناسب خارج نشوند.

برای بازیکنان تیم کاتالانی خط قرمزهایی در نظر گرفته شده از جمله اینکه داشتن اضافه وزن ممنوع است. آنها با وجود این که شش هفته است در قرنطینه به سر می‌برند نباید از وزن ایده‌آل خود بیش از 2 کیلو بیشتر داشته باشند.

 

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .