خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شاگردان افشین قطبی در گروه مرگ لیگ چین! (عکس)

شاگردان افشین قطبی در گروه مرگ لیگ چین! (عکس)

پس از شیوع ویروس کرونا سوپرلیگ چین ۴ ماه به تعویق افتاده و حالا گفته می‌شود که قرار است از مرداد ماه در دو گروه ۸ تیمی از سر گرفته شود. آنطور که رسانه های چینی نوشته‌اند این دو گروه بر اساس نوعی سیدبندی چیده شده و آرایش معقولی دارند اما با این حال گروه دوم با حضور ۴ تیم قدرتمند شرایط ویژه ای را بر خود می‌بیند.

 

در گروه نخست که بازی های آن در دو شهر نزدیک به هم شانگهای و سوژو برگزار خواهد شد گوانژو اورگراند جیانگسو سونینگ شاندونگ لوننگ هنان جیانی دالیان پرو گوانژو R&F ژینگذائو و شنزن با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. حضور قهرمان فصل گذشته به همراه شاندونگ و دالیان سبب شده تا این گروه نیز جذابیت های خود را داشته باشد.

 

در گروه دوم تیم های دوم و سوم لیگ گذشته یعنی بیجینگ گوان و شانگهای SIPG مهم ترین مدعیان هستند. حضور ووهان زال تیانجین تدا و همچنین شانگهای شنهوا سبب شده تا رقابت برای حضور در بین ۴ تیم نخست به اوج خود برسد. این در حالی است که هبی و چونگینگ هم در کنار شیجیاژوانگ با هدایت افشین قطبی سه تیم دیگر این گروه به شمار می‌روند.

 

بنابراین کار افشین قطبی برای قراردادن تیم خود در بین ۴ تیم نخست که در پلی آف قهرمانی و سهمیه آسیا تلاش می‌کنند بسیار سخت خواهد بود. او باید تلاش کند تا تیمش در بین رتبه های ۵-۶ گروه جای گیرد تا در پلی آف بقا شرایط بهتری داشته باشد.

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .