خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شایسته احترام بیشتری از یونایتد بودم

شایسته احترام بیشتری از یونایتد بودم

آندر هررا تابستان 2014 با قراردادی چهار ساله به منچستر یونایتد تحت هدایت لوییس فان خال پیوست. ستاره اسپانیایی در مدت حضور خود در جمع شیاطین سرخ بازی های نسبتا خوبی برای این تیم انجام داد اما هیچ گاه نتوانست به عنوان یک مهره ثابت خودش را مطرح کند؛ موضوعی که باعث شد او در تابستان اولدترافورد را به مقصد پاری‌سن‌ژرمن ترک کند. ستاره اسپانیایی حالا در پاری سن ژرمن زیر نظر توماس توخل آلمانی کار می کند.

 

 

 

 

او درباره دلیل جدایی اش از یونایتد گفت:«‌ رفتن من از یونایتد و حضورم در پاری سن ژرمن به هیچ وجه به خاطر پول نبود. قراردادم در حال اتمام بود و خیلی صبر کردم  تا یونایتد حداقل یک پیشنهاد ارائه دهد و فکر می کردم که سزاوار احترام بیشتری از باشگاه هستم.

من بازیکنی بودم که همه چیزم را برای باشگاه دادم و در زمین از هیچ چیز کم نگذاشتم. هرگز گلایه و شکایتی نزد رسانه ها نکردم و هیچ وقت چهره بدی برای هیچ مدیر و هیچ یک از اعضای هیات مدیره در رسانه ها ترسیم نکردم اما در نهایت پیشنهادی نرسید.»

 

 

 

 

هافبک اسپانیایی ادامه داد:« فکر کردم که طبق روال و قبل از پایان قرارداد با من صحبت خواهد شد. پی اس جی قبل از فصل 19-2018 علاقه خود را نشان داد و مُصر بود. در نهایت تصمیم گرفتم راهی این تیم شوم چون پی اس جی کاملا نشان داد به جذب من علاقه مند است.»

 

آندر هررا فصل 20-2019 توانست 18 بازی برای پی اس جی انجام دهد و شاید اگر مصدومیت ها نبود او بیشتر از اینها می توانست برای تیمش به میدان برود.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .