خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شیخ؛ استقلال مجیدی را تکمیل کرد

شیخ؛ استقلال مجیدی را تکمیل کرد

شب گذشته شیخ دیاباته فوروارد محبوب اهل مالی استقلال وارد تهران شد و اولین آزمایش تست کرونا خود را در فرودگاه امام خمینی انجام داد تا بعد از اخذ مجوز به تمرینات گروهی استقلال اضافه شود .

پس از اخذ مجوز وزارت بهداشت برای آغاز تمرینات تیم ها برای برگزاری ادامه لیگ استقلال تنها تیمی است که با نداشتن بازیکن مبتلا به کرونا و بازگشت بازیکنان خارجی اش  با تمامی قوا در حال آماده سازی برگزاری ادامه مسابقات می باشد . در حالی که تیم های سپاهان تراکتور فولاد خوزستان و پرسپولیس همچنان تعدادی از بازیکنان لژیونر خارج نشین خود را به دلایل مختلف در تمرینات نمی بینند و بعضی از این تیم ها نیز درگیر مبتلایان به کوید_19چه در بین بازیکنان و یا اعضای کادر تدارکاتی و فنی هستند این استقلال است که با پیوستن مهاجم گلزن خود دیاباته با تمام بازیکنان و بدون مصدوم در حال آماده سازی خود برای شروع لیگ و جام حذفی و برگزاری بازی عقب افتاده با فولاد خوزستان در تاریخ 29خرداد است.

کادر فنی  استقلال و فرهاد مجیدی  که در اسفند ماه بیشترین تعداد مصدوم را در بین تیم های لیگ برتری داشتند حالا با در اختیار داشتن کلیه بازیکنان می تواند اندیشه های تاکتیکی خود را در تمرینات پیاده و در مسابقات از آن استفاده کنند.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .