خانه » اخبار » اخبار ورزشی » صادقی: یک برد پایین جدول را تغییر می‌دهد

صادقی: یک برد پایین جدول را تغییر می‌دهد

ابراهیم صادقی با اشاره به برگزاری تمرینات سایپا اظهار کرد: از روز سوم خردادماه تمرینات‌مان را شروع کردیم و یک اردوی آماده‌سازی در کرج داشتیم. دو روز قبل دیدار دوستانه‌ای مقابل پرسپولیس داشتیم که به روند کارمان خیلی کمک کرد و بازیکنان را در شرایط خوبی قرار داد.

 

او ادامه داد: مسابقه تدارکاتی برابر پرسپولیس خیلی خوب بود چون پس از حدود دو هفته تمرین نیاز به چنین دیداری داشتیم. نمی‌شد پس از دو ماه عدم تمرین بدون انجام بازی دوستانه وارد لیگ برتر شویم.

 

سرمربی سایپا با بیان اینکه از عملکرد تیم رضایت داریم ابراز کرد: بازیکنان سایپا با تمام وجود تمرین می‌کنند و انگیزه زیادی برای ادامه فصل دارند. در پایین جدول امتیاز تیم‌ها به یکدیگر نزدیک است و با یک برد شرایط خیلی از تیم‌ها تغییر می‌کند و ما نیز با توجه به جوانی بازیکنان‌مان امید زیادی داریم که بتوانیم امتیازهای خوبی جمع کنیم.

 

صادقی در خصوص حضور حبیب کاشانی در مدیرعاملی باشگاه سایپا عنوان کرد: از زمانی که آقای کاشانی آمده سعی کرده به تیم کمک کند و دو بار هم در تمرینات حضور یافته است. ایشان با اعضای تیم صحبت می‌کنند و امیدوار هستیم با حضورشان بتوانیم روندمان را در ادامه فصل بهتر کنیم.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .