خانه » اخبار » اخبار ورزشی » صادقی: ۵۰ روز ما را بلاتکلیف گذاشتند

صادقی: ۵۰ روز ما را بلاتکلیف گذاشتند

ابراهیم صادقی درباره اینکه زمان شروع تمرینات را به آنها اعلام کرده‌اند یا خیر گفت: در اخبار و سایت‌ها و خواندیم که احتمالا بین پانزدهم الی بیستم اردیبهشت‌ماه تمرینات شروع می‌شود اما تا به امروز هیچ اطلاعیه رسمی از سوی فدراسیون فوتبال یا سازمان لیگ به ما اعلام نشده و قرار بود در جلسه امروز ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش این موضوع مشخص شود.

 

او ادامه داد: از صحبت‌های امروز دکتر خلیلیان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی هیچ خبری برای شروع تمرینات بیرون نیامد و این موضوع کار را برای تیم‌ها سخت می‌کند.

 

سرمربی سایپا اضافه کرد: حدود ۵۰ روز است که تمریناتمان تعطیل شده و عنوان می‌شود دو یا سه هفته به ما فرصت می‌دهند تا برای شروع دوباره بازی‌ها تمرین کنیم اما با فرصت سه هفته‌ای خیلی سخت است که به آمادگی مطلوب برسید و این کار احتمالا مصدومیت‌هایی برای بازیکنان به وجود می‌آورد.

 

صادقی عنوان کرد: تجربه‌ی شرایط کنونی خیلی سخت است چون تا به امروز هم پیش نیامده و همه مربیان در بلاتکلیفی مانده‌اند. قبلا هم پیشنهاد دادم که جلسه‌ای در وزارت ورزش یا فدراسیون فوتبال با حضور تمام مدیران گرفته می‌شود و در آن تصمیم قاطعانه‌ای می‌گرفتند تا از این بلاتکلیفی خارج شویم. واقعا نمی‌دانیم تمرینات را چه زمانی شروع کنیم و بازی‌ها از چه تاریخی آغاز می‌شود. خواهشا یک تاریخی به ما اعلام کنند و تصمیمی بگیرند تا ما چه کاری انجام دهیم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .