خانه » اخبار » اخبار ورزشی » صحبت های مبهم ستاره بلژیکی درباره ماندن در سیتی

صحبت های مبهم ستاره بلژیکی درباره ماندن در سیتی

اخیراً مشخص شد باشگاه منچسترسیتی به دلیل نقض قوانین مالی یوفا با مجازات سنگین مالی و مهم تر از آن محرومیت دوساله از حضور در رقابت‌های اروپایی از جمله چمپیونزلیگ روبرو شده است. این باشگاه انگلیسی درخواست تجدید نظر خود را به دادگاه عالی ورزش ارائه داده و قرار است که موضوع در این نهاد مورد بررسی قرار بگیرد.

 

باشگاه منچسترسیتی اما معتقد است که این حکم یوفا در پایان تغییر خواهد کرد و این موضوع را به بازیکنان خود نیز اطلاع داده است تا به نوعی از جدایی احتمالی ستاره های خود جلوگیری کرده باشد.

 

 

 

 

کوین دی بروین بازیکنی است که در تابستان سال ۲۰۱۵ با قراردادی به ارزش ۷۵ میلیون یورو از ولفسبورگ به منچسترسیتی پیوست. در حالی که شایعاتی درباره علاقه این بازیکن به ماندن در منچسترسیتی وجود دارد خود دی بروین در مصاحبه‌ای پیرامون این موضوع گفت: من فقط منتظر هستم. باشگاه به ما گفته که درخواست تجدید نظر آنها تقریباً به شکل صددرصدی مورد قبول قرار خواهد گرفت. بنابراین ما منتظر هستیم که ببینم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

 

من به تیم اعتماد دارم اما با این حال دو سال دوری از رقابت‌های اروپایی بسیار دشوار خواهد بود. شاید اگر محرومیت یک سال باشد خواهیم دید که چه اتفاق رخ خواهد داد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .