خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ضرب‌الاجل یوفا؛ تکلیف لیگها ظرف 4 هفته مشخص شود

ضرب‌الاجل یوفا؛ تکلیف لیگها ظرف 4 هفته مشخص شود

رسانه‌های انگلیسی اعلام کردند یوفا با ارسال یک ضرب‌الاجل برای مقامات مسئول لیگ برتر انگلیس از آنها خواسته ظرف این مدت برنامه خود برای شروع مجدد فصل این لیگ را به یوفا ارسال کنند.

 

این دستور یوفا از طرف الکساندر چفرین رئیس این سازمان و تئودور تئودوریدیس دبیرکل یوفا امضا و به لیگ برتر جزیره ارسال شده است.

 

 

روزنامه سان می‌گوید یوفا در نامه ارسالی خود برای لیگ برتر اعلام کرده که از سایر لیگهای اروپایی هم خواسته که حداکثر تا تاریخ 5 خرداد برنامه خود برای شروع مجدد فوتبال باشگاهی را به این سازمان ارسال کنند. در این نامه آمده: فدراسیون‌ها و لیگهای ملی باید تا تاریخ 5 خرداد برنامه خود برای شروع دوباره رقابتهای باشگاه در کشورهایشان را به یوفا ارسال کنند. تاریخ دقیق شروع مسابقات و شکل برگزاری رقابتها باید در این برنامه مشخص شده باشد.

 

 

بر اساس این گزارش یوفا اعلام کرده سناریوی ایده‌آل از نظر این سازمان این است که لیگهای ملی به صورت عادی به پایان برسند تا تیمها بر اساس شایستگی ورزشی خود جواز حضور در رقابتهای فصل بعد اروپایی را بدست بیاورند. البته یوفا اعلام کرده منظورش تنها راه‌یابی تیمها به لیگهای اروپایی است و تکلیف قهرمان یا تیمهای صعودکننده یا سقوط‌کننده هر لیگ باید توسط سازمان آن لیگ یا فدراسیون فوتبال آن کشور مشخص شود.

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .