خانه » اخبار » اخبار ورزشی » عاشق بازی کردن برای بایرن مونیخ هستم

عاشق بازی کردن برای بایرن مونیخ هستم

آلفونسو دیویس یکی از جدیدترین استعداد های حال حاضر فوتبال اروپا به حساب می آید. این پدیده کانادایی در فصل جاری درخشش خیره‌کننده‌ای برای باواریایی‌ها داشته و اوج کار او نیز به دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی بر می گردد. جایی که او نمایش فوق العاده خود را با ارسال یک پاس گل به روبرت لواندوفسکی تکمیل کرد.

 

 

 

 

آلفونسو دیویس حالا در مصاحبه ای پیرامون درخشش در استمفوردبریج می گوید: برای هر کسی این یک رویا به حساب می‌آید. من فقط دوست داشتم در آن بازی هر کاری را که می توانم برای تیم انجام دهم. همه چیز خوب پیش رفت و موفق شدم پاس گل سوم را برای لواندوفسکی ارسال کنم.

 

بله صدای هواداران را می شنیدم وقتی که نام من را صدا می زدند. با این حال در ابتدا کمی خجالتی بودم. با این وجود من هم تیمی هایی دارم که مرا تشویق می‌کنند و باعث نزدیکی ام به هواداران می شوند. می‌دانستیم که چلسی تیم بزرگی است و پیروزی در برابر آن ها یک اتفاق شگفت انگیز بود.

 

پدیده کانادایی پیش از پیوستن به بایرن مونیخ از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشت و حتی گفته می شد که راهی انگلیس خواهد شد. او در این باره می گوید: من می دانم که در مورد حضورم در لیگ برتر انگلیس شایعاتی وجود داشته است. همچنین می دانم که برخی تیم ها خواهان جذب من بوده اند. با این حال در آن زمان تمام تمرکزمان روی ونکوور بود و فقط به بازی پلی‌آف فکر می کردم.

 

به محض اینکه پیشنهاد بایرن مونیخ را شنیدم هیچ تردیدی برای آن وجود نداشته باید به این تیم بپیوندم. من عاشق بازی کردن برای این باشگاه هستم. حضور در این تیم در سن و سال جوانی انگیزه زیادی به من می دهد.

 

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .