خانه » اخبار » اخبار ورزشی » عراقی زاده: بی غم اولویت اول ماست

عراقی زاده: بی غم اولویت اول ماست

و به نقل از ایسنا محمد حسین عراقی زاده قائم مقام باشگاه گیتی پسند در مورد جلسه اخیر هیات مدیره این باشگاه گفت: در جلسه ای که داشتیم عملکرد سال ۹۸ را بررسی کردیم و همچنین بودجه پیشنهادی خود برای سال ۹۹  را به هیات مدیره ارائه دادیم. این بودجه قطعا برای کسب قهرمانی در لیگ است و همچنین متمم بودجه‌ای هم در نظر گرفته شده که مربوط به حضور در در جام باشگاه‌های آسیا در صورت کسب قهرمانی در لیگ برتر یا حضور در جام باشگاه‌های جهان در صورت نایب قهرمانی در لیگ برتر است که در جلسه بعدی هیات مدیره در این باره تصمیم گیری می‌شود.

 

عراقی زاده با اشاره به اینکه هر دو بازی گیتی پسند با مس سونگون در اصفهان بدون تماشاگر بوده است تاکید کرد: تمهیدات لازم را برای میزبانی از مس در بازی رفت فینال لیگ برتر اندیشیده‌ایم و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امیدواریم دیداری زیبا را در اصفهان شاهد باشیم.

 

قائم مقام گیتی پسند در مورد ادامه همکاری این باشگاه با حمید بی غم برای فصل آینده گفت: تا الان از عملکرد بی غم  رضایت داشتیم و اولویت اول ما برای فصل بعد این مربی است اما نتیجه فینال هم در تصمیم ما موثر خواهد بود و در این باره بعد از فینال تصمیم گیری می کنیم.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .