خانه » اخبار » اخبار ورزشی » عرضه اولیه سهام سرخابی‌ها در شهریورماه

عرضه اولیه سهام سرخابی‌ها در شهریورماه

ابوالقاسم شمس در خصوص آخرین وضعیت واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: در ادامه جلسات هفتگی که از نیمه دوم سال ۹۸ شروع شده جلسه‌ای با مقام عالی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و موضوعات مورد بررسی قرار گرفت. اولویت اول کار برای واگذاری این دو شرکت فرهنگی ورزشی بحث اصلاح ساختار مالی است.

 

او ادامه داد: مجددا موضوع پیگیری شد تا برای مجموعه‌های ورزشی که به این دو باشگاه داده شده پیگیری‌های لازم صورت بگیرد. همچنین کارشناسان ارزیابی علایم تجاری و برند این دو باشگاه را انجام داده‌اند و یکی از شرکت‌ها نیز که الان در مرحله ارزیابی است ان‌شاءالله اقدامات آن صورت بگیرد.

 

معاون سازمان خصوصی‌سازی یادآور شد: در گزارش توجیهی افزایش سرمایه و مجمع عمومی فوق‌العاده امیدوار هستیم سرمایه جدید به ثبت برسد تا این دو شرکت از ماده ۱۴۱ خارج شوند.

 

شمس با اشاره به قرار گرفتن سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در بورس عنوان کرد: پیگیری‌های خیلی موثری از سوی شخص وزیر ورزش و معاونین‌شان در این رابطه انجام شده و امیدوار هستیم طبق آن برنامه‌ای که هیأت واگذاری مصوب کرده و در موعد مقرر پذیرش را از طریق بازار دوم فرابورس و از هیأت پذیرش اخذ کند تا بتوانیم در شهریورماه عرضه اولیه را انجام دهیم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .