خانه » اخبار » اخبار ورزشی » علوی: می‌خواهیم برای سهیمه آسیایی تلاش کنیم

علوی: می‌خواهیم برای سهیمه آسیایی تلاش کنیم

سید محمد علوی سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان در گفت‌و‌گو با رسانه باشگاه درباره وضعیت خود در روزهای کرونایی گفت: تمرینات تیم که تعطیل است و من هم در کنار خانواده هستم. سعی می‌کنم با توجه به شیوع این ویروس اکثرا در کنار خانواده در خانه باشم. همچنین  سعی می‌کنم در خانه ورزش کنم کتاب بخوانم و یا فیلم ببینم تا از وقتم استفاده مناسب کرده باشم.

 

سرپرست با اخلاق تیم فوتبال فولادخوزستان در مورد بازگشتش به این باشگاه گفت: خوشبختانه پس از حضور آقای نکونام و همچنین آمدن آقای آذری راه بازگشتن پیشکسوتان به باشگاه هموار شده است. به غیر از من حسین کعبی لفته حمیدی رحیم حلفی از بازیکنان سابق فولاد هستند که در این مدت به باشگاه آمده‌اند تا در قسمت‌های مختلف مشغول فعالیت شوند. فکر می‌کنم سنت خوبی است چراکه همانگونه که فولاد در بازیکن‌سازی زبانزد است می‌تواند در ساخت مربی‌نیز بدرخشد.

 

وی در ادامه گفت: باشگاه فولاد خوزستان همیشه در حال پیشرفت است و اکنون با حضور آقای آذری در راس کار قدم‌های سریع‌تری برای موفقیت را بر می‌دارد. اگر نگویم بالاترین امکانات فکر می‌کنم جز سه باشگاه برتر ایران از نظر امکانات هستیم. ورزشگاه شهدای فولاد نیز نگین فوتبال خوزستان و ایران است و باشگاه پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای پیشرفت و رسیدن به موفقیت‌های بزرگ را دارد و فکر می‌کنم با حضور آقای آذری و نکونام تیم فولاد بتواند با همراهی و همدلی هواداران به آن دست پیدا بکند.

سرپرست تیم بزرگسالان فولادخوزستان درباره تاثیر تعطیلات روی روند تیمی فولاد نیز افزود: تعطیلی متاسفانه باعث شد تا روند روبه رشد ما که باعث می‌شد به بالای جدول نزدیک شویم متوقف شود و معتقدم این تعطیلات به ضرر ما بود. انشالله در صورت ادامه با تمرینات آقای نکونام و کادرفنی حمایت آقای آذری و تلاش بازیکنان  بتوانیم روند سابق را به دست بیاوریم و به امید خدا برای موفقیت و کسب سهمیه آسیایی تلاش کنیم.

 

علوی درباره تمرینات تیم فولاد و شروع لیگ برتر گفت: تمرینات تیم ما زیر نظر کادرفنی به طور مرتب برنامه‌ریزی و پی‌گیری می‌شود. فکر می‌کنم همه این موضوع را قبول دارند که سلامتی مهم‌تر از فوتبال است و در اولویت نخست است. همه ما دل‌مان برای فوتبال تنگ شده و ما تابع نظر مسئولین وزارت بهداشت در خصوص برگزاری هستیم چرا که آن‌ها سلامت مردم بازیکنان و دیگر عوامل برگزاری مسابقات را در اولویت قرار خواهند داد.
کاپیتان سابق تیم فولاد خوزستان در انتها گفت: باید از پزشکان و پرستاران قدردانی کنم که در این وضعیت سخت با جان و دل برای سلامتی مردم تلاش می‌کنند. امیدوارم هرچه زودتر این مسأله به پایان برسد و سلامتی به جامعه بازگردد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .