خانه » اخبار » اخبار ورزشی » غلامپور شیرجه ‌رویی برای تمام فصول (گزارش تصویری)

غلامپور شیرجه ‌رویی برای تمام فصول (گزارش تصویری)

به “گزارش ” بهزاد غلامپور دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران است که حالا جنب و جوش و پرش های بلندش در کنا زمین باعث شده تا در برخی از مواقع عکاسان به جای دنبال کردن حلقه شادی بازیکنان پس از گلزنی لنز خود را روی او و نیمکت استقلال فیکس کنند.
 
امیرحسین خیرخواه برای اولین بار این صحنه ها را در زمان حضور علی دایی در تیم سایپا به عنوان سرمربی از بهزاد غلامپور گرفت. زمانی که این مربی پس از گلزنی بازیکنانی نظیر ترابی و قلی پور و … از نیمکت خود را به کنار خط می رساند و پس از پرشی بلند با زانو روی کتف علی دایی فرود می آمد.

 

 

 

البته مدتی هم گفته می شد که به دلیل کمردرد علی دایی این سرمربی به غلامپور اخطار داده تا وی مراقب شادی گل های بی مهابا و خطرناکش باشد.

 

 

 

حضور غلامپور پس از آمدن استراماچونی در استقلال به عنوان مربی دروازه بان ها ادامه یافت و بلافاصله پس از اینکه یخ روابط بین او و استراماچونی آب شد او فصل تازه ای از پرش های بلندش را این بار روی کتف و سر و کله استراماچونی آغاز کرد.

 

غلامپور با قد و قامت بلند 190 سانتی متری و وزنی که پس از مرور زمان بالاتر رفت طبیعتا مهره مناسبی برای شادی گل اینچنینی نیست اما استراماچونی که برای اصالت نمایش در فوتبال ارزش قایل بود با گذشت زمان به غلامپور اجازه داد تا به همان شادی گل همیشگی خود باز گردد و به مانند یک پرنده شاد از گلزنی تیم این شور و هیجان را با وی تقسیم کند.

 

 

 

پرش های بلند غلامپور روی شانه های استراماچونی در دیدار جام حذفی استقلالی ها برابر گل ریحان اتفاق افتاد و در تمامی مسابقات پس از آن ادامه پیدا کرد تا جایی که استرا پس از به ثمر رسیدن هر گل خود را آماده می کرد تا غلامپور که از سوی خبرنگاران به موشک زمین به زمین تشبیه شده بود محل مناسب فرود را پیدا کند و عکس های بهتری برای بردهای استقلال برای عکاسان ورزشی آماده شود.

 

 

این تصاویر مربوط به جالب ترین جست و خیزهای غلامپور روی سر این دو مربی است. زمانی که بهزاد به مانند بازیکنان بسکتبال که قصد پرش به سوی را دارند پس از چند متر دورخیز ناگهان تیک آف می کند و سپس اوج می گیرد. او که سابقه ای طولانی در دروازه بانی تیم هایی مانند پاس و استقلال را دارد با پردن انس گرفته و به راحتی و سبکبال این کار را انجام می دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

راهنمای فریم به فریم پرشهای بهزاد غلامپور:استراماچونی در نهایت با کمرگیری بهزاد را کنترل کرده است!

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .