خانه » اخبار » اخبار ورزشی » فداکاری در روزهای کرونایی به سبک بازیکنان رم

فداکاری در روزهای کرونایی به سبک بازیکنان رم

“” بازیکنان تیم فوتبال آ اس رم به باشگاه گفته‌اند که حاضرند حقوق خود را حتی برای 4 ماه کاهش دهند تا از اخراج دیگر کارکنان باشگاه جلوگیری شود.

 

 

 

 

ضرر مالی وارد آمده به باشگاه به سبب تعلیق لیگ‌ها و از دست دادن درآمدهای حاصل از حق پخش تلویزیونی فروش بلیت و قراردادهای اسپانسری سبب شده که آنها به فکر تعدیل نیرو و اخراج کارکنان غیرفوتبالی خود بیفتند.

بازیکنان تیم فوتبال رم ظاهراً بین خودشان قرار گذاشتند در صورتی که فصل نیمه تمام ماند با کسر حقوق‌شان تا 4 ماه موافقت کنند تا به این ترتیب از بیکار شدن پرسنل این باشگاه جلوگیری شود. آنها همچنین قبول کرده‌اند که در صورت از سر گرفته شدن مسابقات هم کسر حقوق‌شان در قالب بودجه فصل آینده باشگاه جبران شود.

در همین حال بازیکنان باشگاه رم در اقدامی تحسین‌برانگیز نسبت به به جمع‌‌‌آوری کمک‌های مالی برای کارکنان زمین تمرینی تریگوریا که به دلیل تعطیلی مسابقات نزدیک به یک ماه است بیکار شده‌اند اقدام کرده‌اند.

پائولو فونسکا سرمربی رم هم در این جنبش شرکت کرده است ضمن اینکه ظاهراً مدیران باشگاه هم از دریافت حقوق‌شان در ماه مارس خودداری کرده‌اند تا به بهبود تراز مالی باشگاه کمک کنند.

رم جزو فعال‌ترین تیم‌های ورزشی سری آ برای کمک به مردم ایتالیا در روزهای مبارزه با کرونا بوده است و تا کنون به چند بیمارستان محلی که به بیماران کرونایی رسیدگی می‌کنند امکانات و تجهیزات پزشکی ارسال کرده است.

 

 

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .