خانه » اخبار » اخبار ورزشی » فلیک: حالا منتظر بازی با دورتموند هستیم

فلیک: حالا منتظر بازی با دورتموند هستیم

بایرنی ها که با چهار امتیاز برتری نسبت به دورتموند در صدر جدول بوندس لیگا قرار داشتند امشب موفق شدند در خانه فرانکفورت را شکست بدهند تا پیش از دیدار حساس مقابل زردها این فاصله را حفظ کنند.

ابتدا این بایرنی ها بودند که با سه گل پیش افتادند اما فرانکفورت با زدن دو گل در دقایق 52 و 55 در آستانه بازگشت قرار گرفت اما در ادامه شاگردان فلیک دو بار دیگر به گل رسیدند تا به سه امتیاز این دیدار برسند. فلیک با ابراز رضایت از نمایش شاگردانش تایید کرد که باید از اشتباهات شان روی ضربات آزاد که در این دیدار داشتند درس بگیرند.

او به خبرنگاران گفت: من از نمایش تیم در نیمه اول خیلی راضی هستم. ما تیم برتر میدان بودیم. داوید آلابا در عقب زمین خیلی خوب بازی کرد و توماس مولر از فضاها خیلی هوشمندانه استفاده کرد و روی تعدادی از گل های نقش داشت.

 

 

درابتدای نیمه دوم توانستیم حساب کار را 3-0 کنیم. اما بعد از آن تمرکزمان را از دست دادیم. بدون توپ خوب نبودیم. فرانکفورت ضربات آزاد خوبی دارد و ما این را می دانستیم. اما روی این ضربات خوب نبودیم. ما از این دیدار درس می گیریم.

بایرن سه شنبه در دیداری حساس به مصاف دورتموند خواهد رفت و فلیک در مورد آن بازی گفت: ما منتظر آن بازی هستیم و امیدواریم بازی خوبی بشود. فارغ از نتیجه هیچ چیزی هنوز مشخص نیست.

دورتموند امروز موفق شد با نتیجه 2-0 در خانه وولفسبورگ به پیروزی برسد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .