خانه » اخبار » اخبار ورزشی » فنایی در کنار دوستان و رقیب قدیمی(عکس)

فنایی در کنار دوستان و رقیب قدیمی(عکس)

داوود فنایی مربی دروازه بان های پرسپولیس دیروز و در پیش و پس از بازی تدارکاتی تیمش برابر گل گهر با تعدادی از همکاران و یکی از دروازه بان های همنسلش دیدار کرد. مربی دروازه بان های پرسپولیس با کادرفنی تیم گل گهر در گذشته سابقه همکاری داشته است. او در پیکان دستیار مجید جلالی بود و حالا علاوه بر جلالی که هدایت گل گهر را در اختیار دارد کادرفنی او هم در این تیم از همکاران سابق فنایی به حساب می آیند.

فنایی البته که به خاطر تیپ و چهره اش از همان دوران بازی اش بین عکاسان و رسانه ها طرفداران زیادی داشت و بعد از طراحی جدید با ریش و موهای متفاوت یکی از خوش تیپ های لیگ برتر به حساب می آید. او بعد از بازی پرسپولیس برابر گل گهر که به برتری یک برصفر پرسپولیس انجامید با میلاد فراهانی و ابوالفضل عباسی دروازه بانان و سعیداخباری مربی تیم حریف عکس یادگاری گرفت.

اما یکی از فریم های جالب از حاشیه بازی دیروز عکس داوودفنایی و حسین ترابپور دو دروازه بان سابق تیم های پرسپولیس و استقلال بود. ترابپور که از خانواده ای کاملا فوتبالی و استقلالی است سابقه دروازه بانی در استقلال را دارد و البته مثل فنایی توانسته به عنوان مربی دروازه بان ها هم در تیم محبوبش کار کند. هرچند ترابپور در حال حاضر مربی دروازه بان های گل گهر است اما کماکان دیدن و او و فنایی که با اختلاف اندکی همسن و سال هم هستند به نوعی یادآور بازی های استقلال و پرسپولیس در سال های گذشته بود.

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .