خانه » اخبار » اخبار ورزشی » فوتبال در عشق آباد با حضور هواداران (عکس)

فوتبال در عشق آباد با حضور هواداران (عکس)

“” از اوایل اسفند بود که لیگ برتر ایران نیز به طبع دیگر لیگ‌های مطرح دنیا به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا مسابقات خود را به حالت تعلیق و تعطیلی کامل در آورد. این موضوع اما در برخی کشورها صورت نگرفته و لیگ بلاروس یکی از کشورهایی بود که مسابقات خود را با جدیت دنبال کرد.

اکنون رسانه‌ها خبر از برگزاری مجدد مسابقات در لیگ ترکمنستان می‌دهد. ترکمنستان که در آسیای میانه قرار دارد طبق ادعای مدیران و مسوولان این کشور آماری از حیث کرونا ثبت نکرده. موضوعی که البته با واکنش‌هایی نیز همراه بوده و برخی از شهروندان آن خبر از پنهان‌کاری حقیقت در این کشور می‌دهند.

 

با این حال لیگ این کشور در که ماه مارچ با انجام تنها سه بازی متوقف شده بود اکنون قرار است علیرغم دستورالعمل فیفا برای توقف مسابقات و کنترل ویروس کرونا بار دیگر دنبال شود. موضوع مهمتر و عجیب اینکه طبق اعلام قرار است این مسابقات با حضور هواداران پیگیری شود تا شرایط را کمی جنجالی‌تر نیز کند.

یکی از هواداران تیم صدرنشین این کشور در خصوص برگزاری دوباره مسابقات صحبت‌های جالبی مطرح کرده است: به نظرم شادی و خوشحالی قدرت دفاعی بدن را بالا می برد و راه کنترل مناسبی علیه این ویروس خواهد بود! من قطعا در بازی تیم محبوبم در عشق آباد حضور پیدا خواهم کرد و از حضور در مکان عمومی واهمه ندارم. ما در کشورمان ویروس کرونا نداریم و چرا باید مسابقات از سر نگیریم!

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .