خانه » اخبار » اخبار ورزشی » فیفا پنجره نقل و انتقالاتی فوق‌العاده را باز می‌کند

فیفا پنجره نقل و انتقالاتی فوق‌العاده را باز می‌کند

 

احتمالات و اخباری که منتشر شده حاکی است که یک نقل و انتقالات سوم نیز از اول ماه ژوئیه( از 10 تیر تا 10 مرداد) بازخواهد شد. البته این پنجره فقط مربوط به بازیکنانی است که قراردادشان در تاریخ 30 ژوئن(10 تیرماه) منقضی می شود در حالی که بازیکنانی که قراردادهایشان در این تاریخ به پایان نمی رسد بدون هیچ تغییری ادامه خواهند یافت.

منابع نزدیک به فیفا تایید می  کند که اکثر قراردادهای منتهی به پایان فصل در تاریخ 30 ژوئن خواهد بود و نه 30 می(10 خرداد) و  از همین رو انتظار می رود که دوره نقل و انتقالات تابستانی برای فصل جدید از اوایل سپتامبر (اواسط شهریورماه) آغاز شود  چرا که این احتمال وجود دارد که برگزاری بازی های این فصل تا مردادماه طول بکشد.

فیفا چند روز قبل فاش کرده بود که به دلیل بحران کرونا قصد دارد یک دوره نقل و انتقالات فوق العاده برگزار کند؛ چرا که نقل و انتقالات بازیکنان تا الان دو دوره  است: اولین پنجره نقل و انتقالات بین دو فصل است و نمی تواند بیش از دوازده هفته باشد دیگری هم در اواسط فصل(ماه ژانویه) است که نمی تواند بیشتر از یک زمان یکماهه باشد ضمن اینکه هر فدارسیون زمان نقل و انتقالاتش اعم از تابستانی و زمستانی را تعیین و به تایید فیفا می رساند.

جیمز کیتچینگ مدیر هیئت تنظیم مقررات فیفا در گفت و گو با شبکه  IRD آلمان گفت: آنچه اکنون و در این بحران وجود دارد این است که یک دوره انتقال سوم می تواند  برای فدراسیون‌های عضو امکان پذیر باشد هرچند این زمان نمی تواند بیشتر 16 هفته باشد.

قرار است پنجره نقل و انتقالات سوم به صورت فوق العاده و برای زمان مشخص و تا پایان فصل جاری باز شود که این موضوع توسط فیفا مشخص خواهد شد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .