خانه » اخبار » اخبار ورزشی » قصد ندارم از بارسلونا جدا شوم

قصد ندارم از بارسلونا جدا شوم

در ماه های اخیر شایعاتی در مورد ابراز علاقه پپ گواردیولا برای خرید کلمنت لانگله و یا حتی انتقال این بازیکن به اینتر به عنوان بخشی از قرارداد لائوتارو مارتینز منتشر شده بود. اما کلمنت لانگله مدعی شد از حضور در ترکیب بارسلونا رضایت دارد و شایعات جدایی او واقعیت ندارد.

 

کلمنت لانگله گفت: من از بازی کردن در ترکیب بارسلونا بسیار رضایت دارم و می خواهم دوران ورزشی ام در این تیم ادامه داشته باشد و اینجا موفق به فتح جام های فراوانی بشوم.

 

 

آغاز دوباره لالیگا؟ باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. مشخص است که به دلیل شیوع ویروس کرونا هیچ چیز در شرایط با ثباتی نیست زیرا این مسئله برای همه پیچیده است و ما نمی دانیم در ماه های آینده چه اتفاقاتی در مورد پروتکل های بهداشتی و شرایط برگزاری مسابقات رخ خواهد داد. اما به هر حال من در شرایط خوبی قرار دارم و باید دید قرار است در آینده چه اتفاقاتی رخ دهد.

 

کاهش حقوق بازیکنان؟ من علاقه ای ندارم خیلی در رابطه با این موضوع صحبت کنم زیرا این مسئله به باشگاه مربوط است و بهتر است داخل رختکن باقی بماند. اما به هر حال ما همه با هم اتحاد داریم و این روند تا پایان حفظ خواهد شد.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .