خانه » اخبار » اخبار ورزشی » قیمت باورنکردنی بارسلونا برای فروش دمبله

قیمت باورنکردنی بارسلونا برای فروش دمبله

عثمان دمبله از زمانی که در سال 2017 برای جانشینی نیمار و با قراردادی 105 + 40 میلیون یورویی از دورتموند به بارسا پیوست در این تیم نتوانسته انتظارات را برآورده کند و به دلیل مصدومیت‌های پیاپی در این دوره 63 بازی را از دست داده است. بسیاری از منتقدین بارسا معتقدند باشگاه کاتالان باید در تابستانی  آتی او را به فروش برساند.

 

 

 

 

او در بارسلونا 12 میلیون یورو دستمزد می گیرد و به این رقم می تواند 6.6 میلیون یورو هم بر اساس بندهای متغیر اضافه شود. در شرایط اقتصادی بد پس از کرونا سران بارسا تصمیم گرفته اند تا هر طور شده دمبله را به باشگاهی دیگر واگذار کنند. این انتقال می تواند قطعی باشد و یا قرضی با بند خرید دائمی.

در بارسلونا بر این عقیده اند که با فروش او از شر پرداخت مبلغ هنگفت 18.6 میلیون یورو به او در سال خلاص خواهند شد اما جالب اینکه آنها از خیر دریافت مبلغ بالا برای فروش دمبله گذشته اند.

 

 

 

 

سال گذشته در چنین روزهایی بارسا به کمتر از 90 میلیون یورو برای فروش دمبله راضی نبود و سه ماه پیش این رقم به 60 میلیون یورو کاهش پیدا کرد اما اکنون آنها حاضرند با دریافت 42 میلیون یورو ستاره فرانسوی را واگذار کنند. برای این منظور پی اس جی شاید تنها باشگاهی باشد که از لحاظ توان مالی قدرت خرید دمبله را داشته باشد.

لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی تابستان گذشته مذاکراتی برای جذب دمبله داشت اما این بازیکن در نهایت حاضر به جدایی از بارسا نشد. در صورت انتقال قرضی می توان یکی دو تیم ایتالیایی را هم به پی اس جی به عنوان تیم های خواهان دمبله اضافه کرد.

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .