خانه » اخبار » اخبار ورزشی » لائوتارو نمی‌تواند به پیشنهاد بارسا نه بگوید

لائوتارو نمی‌تواند به پیشنهاد بارسا نه بگوید

گونسالو ایگواین ستاره آرژانتینی 32ساله یوونتوس می‌گوید لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی جوان اینتر اگر با درخواست بارسلونا برای پیوستن به آن تیم مواجه شود به خصوص با حضور لیونل مسی در بارسا به این درخواست نه نخواهد گفت. ایگواین همچنین از لائوتارو به عنوان گزینه اصلی و ایده‌آل تبدیل شدن به شماره 9 اصلی تیم ملی آرژانتین نام برد.

 

 

ایگواین درباره احتمال پیوستن لائوتارو به بارسلونا گفت: لائوتارو در حال پیشرفت است. حضور در تیم بزرگی مثل اینتر به خودی خود ارزشمند است. او سابقه بازی در کوپا آمه‌ریکا و گلزنی در آن رقابتها را هم دارد. بدون شک او همه خصوصیات لازم برای تبدیل شدن به شماره 9 آرژانتین را دارد.

 

 

ستاره کهنه‌کار آرژانتینی در ادامه گفت: همه چیز بستگی به خود لائوتارو دارد. او باید با خودش کنار بیاید. من وقتی همسن لائوتارو بودم مثل او با پیشنهادهای بزرگی مواجه شدم. لائوتارو باید بداند که هنوز سالهای زیادی از دوران فوتبالش باقی مانده. یعنی وقتی رئال مادرید در هیجده سالگی به من پیشنهاد داد من باید رد می‌کردم؟ نمی‌خواهم در این باره زیاد صحبت کنم که نکند جنجال درست شود ولی وقتی بارسا به سراغ او می‌آید و در حالیکه مسی هم در بارسا است او واقعا نمی‌تواند چنین پیشنهادی را رد کند.

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .