خانه » اخبار » اخبار ورزشی » لطیفی: سعادتمند توانمند است، نگران نباشید

لطیفی: سعادتمند توانمند است، نگران نباشید

علی لطیفی پیشکسوت آبی پوشان در گفت و گو با اظهار داشت: در گذشته برخی از مدیران استقلال از من دعوت کردند تا خدمتشان برسم. با همه ارادتی که به آقایان داشتم از پذیرفتن این دعوت سر باز زدم چون تصورم این بود با همه توانایی هایی که می توانند در عرصه های اقتصادی سیاسی فرهنگی و… داشتند در عرصه ورزش و به خصوص فوتبال نمی توانستند موفق باشند.

 

وی اضافه کرد: نظرم نسبت به آقای سعادتمند که به تازگی مدیریت باشگاه را پذیرفته غیر از این است و می دانم با توجه به سابقه و رزومه ایشان توانمندی حل مشکلات استقلال را دارند. سعادتمند مدیری از جنس ورزش و فوتبالی است و با تحقیقی که کردم متوجه شدم جنس ایشان استقلالی است. لذا باورم این است که او می تواند استقلال را به سر منزل مقصود برساند.

 

لطیفی تصریح کرد: با آمدن سعادتمند منافع برخی ها به خطر افتاد و همین آدم ها شروع به زدن او کردند. چون آنها شاید ظاهری استقلالی داشته باشند اما عملا به دنبال منافع خودشان هستند. اخباری دارم مبنی بر این که این افراد جلساتی ترتیب دادند تا برای باشگاه حاشیه درست کرده و آن را به چالش بکشند.

 

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: اگر این آقایان به جلسات خود خاتمه دادند که چه بهتر. در غیر اینصورت وظیفه خود می دانم برای حفظ منافع استقلال نام آنها را برای هواداران بازگو کرده و هواداران را از اهداف آنها مطلع نمایم. من این کار را به خاطر استقلال انجام خواهم داد.

 

مهاجم پیشین آبی پوشان در خصوص استوری هماهنگ بازیکنان این تیم گفت: من بازیکنان استقلال را می شناسم و می دانم تک تک آنها با شرف تر از این هستند که بخواهند برای باشگاه شان حاشیه ایجاد کنند. یقین دارم آنها تحت تاثیر فرد یا افرادی منفعت طلب قرار گرفتند و دست به این کار زدند. بازیکنان استقلال همیشه صداقت و معرفت خود را نشان داده بودند و دیده شده بود در شرایط مالی سخت تر از این هم صدای شان در نیامده بود. چه رسد به الان که کشور به خاطر ویروس کرونا شرایط بحرانی و خاصی را طی می کند و شرایط اقتصادی همه مردم خراب است.

 

وی افزود: این حق بازیکنان استقلال است که مطالبات شان را دریافت کنند. اما استوری هماهنگ گذاشتن و به حاشیه کشیدن باشگاه را هرگز تایید نمی کنم. اگر هم مشکلی هست این مشکل باید درون خانواده حل شود نه در فضای مجازی و رسانه‌ها.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .