خانه » اخبار » اخبار ورزشی » لیما: آرزو دارم با امارات به جام جهانی بروم

لیما: آرزو دارم با امارات به جام جهانی بروم

تیم ملی امارات که در رقابت های مقدماتی جام جهانی  در یکی از آسان ترین گروه ها با 6 امتیاز از چهاربازی در رده چهارم است قصد دارد در ادامه مسابقات تیمش را با اضافه کردن یک مهاجم برزیلی نام آشنا تقویت کند. فابیو لیما مهاجم 27 ساله و برزیلی که در سال 2014 از واسکوداگاما به الوصل امد موفق شد در 124 بازی 102 گل برای زردهای شهر دبی به ثمر برساند.

لیما در گفت و گویی که با رادیو برزیل Verde de Esporte با تایید این موضوع که با قبول تابعیت کشور امارات و حضور در تیم ملی این کشور موافقت کرده رویای خود را حضور در جام جهانی به همراه تیم ملی امارات عنوان کرد: فدراسیون فوتبال امارات وقتی با من صحبت کرد انگیزه اش حضور در جام جهانی 2022 و موفقیت در جام ملت های آسیا 2023 بود.

او افزود: وقتی مذاکره شروع هر دوطرف خواهان توافق بودند و زمان زیادی برای به نتیجه رسیدن طول نکشید. شاید به این خاطر که من شش سال است که درالوصل بازی می کنم و مثل هر بازیکن دیگر دوست دارم در بازی های بین المللی حضور داشته باشم. شکی نیست که تیم ملی امارات این آرزوی من را برآورده می کند و امیدوارم با این تیم به جام جهانی برسیم. تیم امارات یک پروژه بسیار خوبی را شروع کرده و یکی از تیم های مطرح قاره آسیا است. آن ها اهدافی دارند که مطابق با آرزوهای من است چرا که مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیا 2023 شروع شده و انتظار می رفت من بتوانم در بازی های ماه مارس(فروردین) بازی کنم.  اما تعویق  مسابقات به خاطر کرونا باعث شده که اولین بازی من با لباس تیم ملی امارات عقب بیفتد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .