خانه » اخبار » اخبار ورزشی » لینه کر: دیگر نمی توانم یک چوب گلف را نگه دارم

لینه کر: دیگر نمی توانم یک چوب گلف را نگه دارم

“” گری لینه کر سال ها برای تیم ملی انگلیس بازی کرد و در جام جهانی 1986 عنوان آقای گلی بازی ها را نیز کسب کرد. او که برای اورتون و تاتنهام سابقه بازی دارد سه سال خوب را نیز در بارسلونا سپری کرد.

لینه کر که سال هاست به عنوان مجری برنامه ورزشی معروف بی بی سی یعنی”The Match of the Day” فعالیت می کند یکی از علاقه مندان به ورزش گلف است. 

 

 

 

 

اسطوره 59 ساله یکی از کسانی است که معمولا در باشگاه گلف برکشایر حاضر می شود ولی او به دلیل مشکل آرتروز دیگر نمی تواند به بازی بپردازد.

 

لینه کر در این رابطه گفت:« دیگر نمی توانم گلف بازی کنم چرا که مفاصل انگشتان دستم مشکل دارند و حتی دیگر نمی توانم یک چوب گلف را نگه دارم. دیگر بازی نمی کنم ولی عضویتم در باشگاه را ادامه خواهم داد.

حالا تنها تماشاگر هستم چون عاشق گلفم. باید روی دستانم خیلی خیلی کار کنم. اگر کاری را انجام می دهم دوست دارم به بهترین شکلش باشد اما گلف فشار بیش از اندازه ای را به من تحمیل می کند.

گلف من شبیه فوتبالم بود. گلف ورزش فوق العاده ای است ولی درد زیادی به من وارد می شد. بارها می شد پس از پیاده روی طولانی زمین گلف را ترک می کردم و می گفتم؛ خدایا امروز خیلی بی پروا بودم. مهارم کن.»

 

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .