خانه » اخبار » اخبار ورزشی » لیورپول نیز به رئال مادرید ملحق شد!

لیورپول نیز به رئال مادرید ملحق شد!

شیوع ویروس کرونا تغییرات گسترده ای در برنامه ریزی باشگاه های بزرگ اروپایی ایجاد کرده و مشکلات مالی ناشی از این بحران شرایط آنها را دربازار نقل و انتقالات تابستانی متفاوت از سال های گذشته ساخته است. نشریه لیورپول اکو مدعی شد مرسی سایدی ها نمی خواهند مبلغ چندانی در تابستان امسال خرج کنند و بعید است بازیکن مهمی به این تیم اضافه شود.

 

 

تا چند ماه قبل اخبار فراوانی در مورد انتقال ستاره های گرانقیمتی مانند تیمو ورنر یا کالیدو کولیبالی به آنفلید شنیده می شد و حتی تا همین اواخر نیز به نظر می رسید مقصد مهاجم آلمانی لایپزیش باشگاه لیورپول باشد اما عدم توانایی مالی مرسی سایدی ها در پرداخت بند 54 میلیون پوندی قرارداد ورنر در نهایت باعث شد این بازیکن در آستانه انتقال به چلسی قرار گیرد. در واقع به نظر می رسد یورگن کلوپ نیز این شرایط را قبول کرده و فقط از مدیران تیمش خواسته اجازه جدایی هیچ بازیکنی را نیز صادر نکنند تا او حداقل قادر به حفظ ستاره های فعلی اش باشد.

 

اما به نظر می رسد این روند تنها متخص به باشگاه لیورپول نیست و چندی قبل نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد رئال مادرید نیز تمایلی به جذب بازیکن چندانی در تابستان ندارد. بدین ترتیب به نظر می رسد بعد از سالها شاهد بازار نقل و انتقالات آرامی در ماه های پیش رو باشیم و انتقال چندان بزرگی صورت نگیرد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .