خانه » اخبار » اخبار ورزشی » لیونل مسی و راز بزرگی که فاش کرد

لیونل مسی و راز بزرگی که فاش کرد

لیونل مسی بهترین بازیکن لالیگا به حساب می‌آید تا جایی که پیش از این رئیس این لیگ یعنی خاویار تباس اعلام کرده بود که دوست ندارد این فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا بطور کلی لالیگا را ترک کند و از این موضوع هراس دارد.

 

لیونل مسی حالا در مصاحبه‌ای درباره یک بدرفتاری با او و پدرش یعنی خورخه صحبت کرده است. این دو نفر که پیش از این به دلیل اتهام فرار مالیاتی به ۲۱ ماه حبس تعلیقی محکوم شده بودند. مسی در این باره به RAC1 گفت: در آن زمان تصمیم گرفته بودم که بارسلونا را ترک کنم. البته نه اینکه بگویم قصد داشتم از بارسا جدا شوم بلکه به طور کلی خواهان ترک اسپانیا بودم.

 

 

 

 

احساس می کردم که با من خیلی بد رفتار شده و نمی خواهم در اینجا بمانم. با این حال من هیچ وقت پیشنهاد رسمی نداشته ام چرا که همه می‌دانند ایده و علاقه من ماندن در اینجاست. این موضوع برای من و خانواده هم بسیار دشوار بود چراکه مردم چیزهای زیادی را نمی‌دانند.

 

مسی در ادامه گفت: حقیقت این است که تمام اتفاقات رخ داده بسیار دشوار بود اما اتفاق خوب این بود که فرزندانم کوچک بودند و هیچ چیز را نمی دانستند. این موضوع اما برای من و خانوادم خیلی سخت بود چرا که هواداران در مورد همه چیز اطلاع ندارند.

 

در پرونده ذکر شده مشخص شد که لیونل مسی و پدرش خورخه به فرار مالیاتی ۴.۱ یک میلیون یورویی بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ محکوم شده اند. با این حال مسی در سال ۲۰۱۷ درخواست تجدید نظر کرد که البته این موضوع سریعا رد شد اما جریمه او به ۲۳۰ هزار پوند تغییر یافت.

 

 

 

 

با وجود تمام این شایعات که درباره لئو مسی و احتمال ترک بارسا توسط او مطرح می‌شود اما به نظر می‌رسد که خود این بازیکن علاقه زیادی به ماندن در این تیم داشته باشد. او در ادامه گفت: اول به خاطر خودم و احساس خوبم در این باشگاه هستم. دلیل دیگر آشنایی من با این جاست و این که کاملاً از حضور در این شهر لذت می‌برم. از طرف دیگر برای فرزندانم که نمی‌خواهم مشکلی برای آنها ایجاد شود.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .