خانه » اخبار » اخبار ورزشی » لیگها را شروع نکنیم، فوتبال حرفه‌ای از دست می‌رود

لیگها را شروع نکنیم، فوتبال حرفه‌ای از دست می‌رود

خاویر تباس رئیس لالیگا با اعلام اینکه از تصمیم فرانسه برای تعطیلی لیگ1 و لیگ2 این کشور متعجب و حیرت‌زده است می‌گوید در صورتیکه لیگهایی مثل لالیگا از سر گرفته نشوند موجودیت فوتبال حرفه‌ای به خطر افتاده و ممکن است فوتبال حرفه‌ای به کلی نابود شود.

 

بعد از اعلام نخست‌وزیر فرانسه مبنی بر اینکه ورزش در این کشور تا پیش از شروع تابستان از سر گرفته نخواهد شد این عملا به معنای پایان یافتن لیگهای این کشور و از جمله لیگ1 بود.

 

 

خاویر تباس در این باره گفت: من نمی‌فهمم بازی کردن فوتبال در ورزشگاه بدون تماشاچی و با رعایت همه تمهیدات بهداشتی و ایمنی چرا باید از کار کردن در خط تولید یا کار کردن در قایق ماهیگیری در دریا خطرناک‌تر باشد.

 

 

رئیس لالیگا در ادامه صحبتهایش اضافه کرد: اگر بخش‌های مهم اقتصادی فعالیت‌شان را به شکلی امن و کنترل‌شده از سر نگیرند ممکن است برای همیشه از بین بروند. این اتفاقی است که ممکن است برای فوتبال حرفه‌ای هم بیفتد.

 

تباس در ادامه با اشاره به لیگ برتر انگلیس گفت: در کشورهای دیگر تیمها تمرین را شروع کرده‌اند. این الگویی است که باید دنبال کرد. فوتبال در اسپانیا نقش مهمی در پیشبرد اقتصاد دارد و ما باید آن را دوباره فعال کنیم.

 

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .